Najlepsze promocje w Bielsku Podlaskim

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski to miasto położone w województwie podlaskim, oddalone od Białegostoku o około 50 km. Według danych z 30 czerwca 2012 roku mieszkało tutaj 26 545 osób.

Mieszkańcy Bielska Podlaskiego robią zakupy w popularnych sklepach sieciowych, takich jak: Biedronka, Lidl, Kaufland, Społem, Stokrotka czy Arhelan. Komputery kupić można w salonie Komputronik, a sprzęt rtv i agd dostępny jest w sklepie Neonet. Najbliższe centrum handlowe, Galeria Hajnówka, znajduje się w oddalonej o 25 km Hajnówce.

Popularnym lokalem chętnie odwiedzanym przez mieszkańców jest Pepperoni Pizza. W Bielsku działa także pizzeria sieci Da Grasso. Baza noclegowa Bielska Podlaskiego obejmuje hotele, zajazdy, pensjonaty oraz kwatery prywatne.

Będąc w Bielsku Podlaskim warto obejrzeć zabytkowy ratusz w stylu późnobarokowym, zbudowany w latach 1776-1780 oraz Bazylikę Narodzenia Najświętszej Maryi Panny i św. Mikołaja.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.