Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Żabka
  • Logo Action

Z jakich promocji mogę skorzystać w Bielawa?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 490 aktualnych gazetek z Bielawa, pochodzących z 944 różnych sklepów.

Bielawa

Bielawa to miasto położone w województwie dolnośląskim, w powiecie dzierżoniowskim, u podnóża Gór Sowich. Według danych z 31 marca 2011 roku miejscowość liczyła 31 699 mieszkańców.

W centrum miasta, przy największym osiedlu mieszkaniowym, znajduje się pierwsza w mieście i w całym powiecie galeria handlowa – Galeria Bielawska. Działają w niej m.in. salon Black Red White, Neonet i sklepy z modną odzieżą. Ponadto mieszkańcy mogą robić zakupy w takich sklepach jak: Polomarket, Pepco, Biedronka, Lidl, Intermarche czy Rossmann. W Bielawie swoją siedzibę ma firma Bertax, wiodący na polskim rynku producent tekstyliów i pościeli.

Miłośnicy dobrej kuchni mogą odwiedzić jeden z wielu lokali gastronomicznych w mieście. Dania kuchni rodzimej i światowej oferuje restauracja Rodos. Na specjały staropolskie zaprasza restauracja Teatralna. Ponadto w Bielawie działa kilka pizzerii.

W Miejskim Ośrodku Kultury funkcjonuje jedyne w mieście kino Mokis. Co rok w sierpniu Bielawa jest gospodarzem Regałowiska – festiwalu muzyki reggae. Lubiący aktywny wypoczynek powinni odwiedzić nowoczesny Park Wodny Aquarius z dwoma basenami, zjeżdżalnią, jacuzzi i bogatą ofertą zajęć sportowych.