Najlepsze promocje w Białogardzie

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Białogard

Białogard położony jest województwie zachodniopomorskim. Według danych z końca grudnia 2011 roku miasto liczyło 24 450 mieszkańców, co dawało mu dziewiąte miejsce w województwie pod względem liczby ludności. Białogard pełni funkcję dużego ośrodka handlowego.

Mieszkańcy Białogardu mogą robić zakupy w sklepach wielu popularnych sieci handlowych, takich jak: Biedronka, Lidl, Delikatesy Centrum, Pepco, Kaufland i Rossmann. Sprzęt agd i rtv nabyć można w sklepach Neonet i Media Expert. Ponadto znajdują się tu salony operatorów komórkowych, m.in.: Play i T-Mobile. Przy ulicy Zwycięstwa mieści się Pasaż Handlowy Czerwona Torebka. Na Placu Wolności działa pierwsza w mieście galeria handlowa – Galeria Hosso.

W Centrum Kultury i Spotkań Europejskich znajduje się jedyne w Białogardzie kino oraz działają różne grupy artystyczne, takie jak teatr lalek czy chór kameralny. Co roku w lecie organizowane są Dni Białogardu, na które zapraszani są polscy i zagraniczni artyści.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.