Najlepsze promocje w Białej Podlaskiej

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Oferowane produkty

Centra handlowe w Białej Podlaskiej Zobacz więcej

Biała Podlaska

Biała Podlaska to miasto na prawach powiatu w województwie lubelskim. Zamieszkuje tu prawie 60 000 osób. Biała Podlaska jest znaczącym węzłem komunikacyjnym, w którym krzyżuje się droga krajowa z dwiema wojewódzkimi, a w planach jest budowa autostrady A2.

W zabytkowej części miasta znajduje się największe centrum handlowe Rywal. Oprócz niego funkcjonują też: CH Epi, CH SAS, CH Atrium, CH Dropp i Dom Handlowy Sawko. W Białej Podlaskiej działa kino Novekino Merkury, a wkrótce pojawi się też Cinema 3D w rozbudowywanym Rywalu – w 2015 planowane jest otwarcie multipleksu w powstającej Galerii Bialskiej. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd kupić można w sklepach: Avans, Neonet, RTV Euro Agd. Przy ulicy Brzeskiej funkcjonuje salon prasowy Empik.

Z Białą Podlaską związanych jest wielu znanych ludzi, m.in.: Bogusław Kaczyński, Karol Okrasa, Stefan Żeromski i Roman Kłosowski. W mieście organizowane są imprezy cykliczne: Podlasie Jazz Festiwal i Biała Blues Festiwal.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

Stale ulepszamy Tiendeo dzieki wykorzystaniu plików cookie. Kontynuujac przegladanie, akceptujesz ich uzycie. Pokaz szczególy