Najlepsze promocje w Biłgoraju

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Biłgoraj

Biłgoraj to miasto położone w województwie lubelskim, będące siedzibą powiatu biłgorajskiego. Mieszka tu ponad 27 tysięcy osób.

W Biłgoraju funkcjonuje pięć dużych zakładów przemysłowych: Black Red White, Model, Ambra, PolSkone i Mewa – producent bielizny. Mieszkańcy mają do dyspozycji dobrze rozwiniętą sieć handlową, na którą składają się m.in. markety: Kaufland, Tesco, Biedronka i Aldik oraz domy handlowe, dyskonty spożywcze, a także kilkadziesiąt sklepów wielobranżowych, przemysłowych i specjalistycznych. Przy ulicy Sikorskiego mieści się Galeria Stokrotka, gdzie znajdziemy drogerię Rossmann i aptekę. Natomiast przy ulicy 3-go Maja funkcjonuje małe centrum handlowe Agora z markami CCC i Textil Market.

Jedyne kino znajduje się w Biłgorajskim Centrum Kultury. W mieście odbywa się kilka imprez cyklicznych, m.in.: „Dni Singera”, Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej „Soli Deo”, Jesień z Muzyką i Teatrem na Kresach oraz Dni Biłgoraja.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.