Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Bricomarche
  • Logo Żabka

Z jakich promocji mogę skorzystać w Bełchatów?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 321 aktualnych gazetek z Bełchatów, pochodzących z 929 różnych sklepów.

Bełchatów

Bełchatów leży w województwie łódzkim. Według danych z 30 czerwca 2013 roku miasto miało 59 867 mieszkańców, co dawało mu piąte miejsce w województwie pod względem liczby ludności. Przepływa przez nie rzeka Rakówka. W Bełchatowie znajduje się aż 7 parków i 27 placów zabaw.

Największym centrum handlowym w Bełchatowie jest Galeria Olimpia z kinem Helios i ponad 80 sklepami oferującymi popularne marki odzieżowe. W ostatnim kwartale 2014 planowane jest otwarcie Galerii Bawełnianka. Przy ulicy Wyszyńskiego znajduje się sklep z artykułami dla dzieci „Smyk” S.C.I.A. Feliksiak. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd kupić można w salonie RTV Euro AGD. Przy ulicy Tadeusza Kościuszki działa salon prasowy Empik.

W Bełchatowie znajduje się popularny klub muzyczny Manhattan, w którym dominuje muzyka elektroniczna i taneczna. Często odwiedzają go znani DJ’e, prowadząc imprezy w stylu „Made In Heaven” czy „Love Station”.

Miasto znane jest przede wszystkim dzięki męskiemu klubowi siatkarskiemu Skra Bełchatów, ośmiokrotnemu mistrzowi Polski i sześciokrotnemu zdobywcy Pucharu Polski.