Najlepsze promocje w Bełchatowie

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi tiendeo i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Bełchatowie

Sprawdź naszą Politykę prywatności

Centra handlowe Bełchatowie

Zobacz więcej
Bełchatów

Bełchatów leży w województwie łódzkim. Według danych z 30 czerwca 2013 roku miasto miało 59 867 mieszkańców, co dawało mu piąte miejsce w województwie pod względem liczby ludności. Przepływa przez nie rzeka Rakówka. W Bełchatowie znajduje się aż 7 parków i 27 placów zabaw.

Największym centrum handlowym w Bełchatowie jest Galeria Olimpia z kinem Helios i ponad 80 sklepami oferującymi popularne marki odzieżowe. W ostatnim kwartale 2014 planowane jest otwarcie Galerii Bawełnianka. Przy ulicy Wyszyńskiego znajduje się sklep z artykułami dla dzieci „Smyk” S.C.I.A. Feliksiak. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd kupić można w salonie RTV Euro AGD. Przy ulicy Tadeusza Kościuszki działa salon prasowy Empik.

W Bełchatowie znajduje się popularny klub muzyczny Manhattan, w którym dominuje muzyka elektroniczna i taneczna. Często odwiedzają go znani DJ’e, prowadząc imprezy w stylu „Made In Heaven” czy „Love Station”.

Miasto znane jest przede wszystkim dzięki męskiemu klubowi siatkarskiemu Skra Bełchatów, ośmiokrotnemu mistrzowi Polski i sześciokrotnemu zdobywcy Pucharu Polski.

Śledź Tiendeo
Pobierz aplikację Tiendeo

© 2019 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar , 08039 Barcelona

Informacje prawne