Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Bricomarche
  • Logo Żabka

Z jakich promocji mogę skorzystać w Bartoszyce?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 192 aktualnych gazetek z Bartoszyce, pochodzących z 347 różnych sklepów.

Bartoszyce

Bartoszyce położone są w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie bartoszyckim, nad rzeką Łyną. Miasto posiada wielowiekową tradycję (prawa miejskie uzyskało w 1332 roku), łącząc w sobie wpływy polskie, niemieckie i wschodnie. Obecnie jest prężnym ośrodkiem usługowym i kulturalnym województwa, a także stanowi ważny węzeł komunikacyjny.

W Bartoszycach działają sklepy popularnych sieci, m.in.: Biedronka, Lidl, Lewiatan, Abc, Groszek i Stokrotka. Sprzęt agd i rtv nabyć można w salonie Neonet. W październiku 2014 roku otwarto pierwsze w Bartoszycach centrum handloweGalerię InBag. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum miasta i posiada w ofercie sklepy z artykułami spożywczymi, wyposażeniem domu, elektroniką, meblami i modnymi markami odzieżowymi.

W Bartoszycach mieści się wiele hoteli o zróżnicowanych standardach, położonych zarówno w środku miasta, jak i na jego obrzeżach. Niewątpliwą atrakcją są liczne rodzinne gospodarstwa agroturystyczne. W Bartoszycach odbywa się kilka ponadlokalnych imprez cyklicznych. Są to m.in.: Dni Bartoszyc, Wojewódzki Przegląd Teatrów Młodzieżowych Bakcyl, koncert Żegnaj Lato na Rock i Ogólnopolski Przegląd Piosenki Religijnej Exultate Deo.