Najlepsze promocje w Bartoszycach

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Bartoszyce

Bartoszyce położone są w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie bartoszyckim, nad rzeką Łyną. Miasto posiada wielowiekową tradycję (prawa miejskie uzyskało w 1332 roku), łącząc w sobie wpływy polskie, niemieckie i wschodnie. Obecnie jest prężnym ośrodkiem usługowym i kulturalnym województwa, a także stanowi ważny węzeł komunikacyjny.

W Bartoszycach działają sklepy popularnych sieci, m.in.: Biedronka, Lidl, Lewiatan, Abc, Groszek i Stokrotka. Sprzęt agd i rtv nabyć można w salonie Neonet. W październiku 2014 roku otwarto pierwsze w Bartoszycach centrum handloweGalerię InBag. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum miasta i posiada w ofercie sklepy z artykułami spożywczymi, wyposażeniem domu, elektroniką, meblami i modnymi markami odzieżowymi.

W Bartoszycach mieści się wiele hoteli o zróżnicowanych standardach, położonych zarówno w środku miasta, jak i na jego obrzeżach. Niewątpliwą atrakcją są liczne rodzinne gospodarstwa agroturystyczne. W Bartoszycach odbywa się kilka ponadlokalnych imprez cyklicznych. Są to m.in.: Dni Bartoszyc, Wojewódzki Przegląd Teatrów Młodzieżowych Bakcyl, koncert Żegnaj Lato na Rock i Ogólnopolski Przegląd Piosenki Religijnej Exultate Deo.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.