Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Żabka
  • Logo Husqvarna

Z jakich promocji mogę skorzystać w Augustów?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 198 aktualnych gazetek z Augustów, pochodzących z 215 różnych sklepów.

Augustów

Augustów to miasto położone w województwie podlaskim, w powiecie augustowskim. Mieszka w nim około 30 tysięcy osób. Miejscowość jest siedzibą gminy Augustów.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Augustowie działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, PSS Społem, Kaufland, Abc, Delikatesy Centrum, Polomarket, Pepco czy Żabka. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Avans, Media Expert i Partner AGD RTV. Ponadto w Augustowie działają: księgarnia Atena, sklep wędkarski, sklep meblowy, liczne salony fryzjerskie, sklep zoologiczny, sklep motoryzacyjny i sklep żeglarski. Na smaczny posiłek zapraszają pizzeria Zielona i Gruby Benek oraz restauracje Żagielek, Albatros i Kolumnowa. Przy ulicy Mazurskiej mieści się Centrum Handlowe Galeria Marjon.

Augustów jest najpopularniejszym ośrodkiem wypoczynkowym i uzdrowiskiem na obszarze Puszczy Augustowskiej. Na przyjezdnych czeka wiele atrakcji turystycznych, od wypożyczalni sprzętu wodnego i jachtów, plaż, kąpielisk, po przeprawę Kanałem Augustowskim oraz liczne koncerty i imprezy odbywające się w Augustowie latem. Co roku miasto jest gospodarzem Mistrzostw Polski w Pływaniu na Byle Czym. Ofertę Augustowa uzupełnia kino Iskra, kryty basen i baza noclegowa obejmująca hotele (m.in. Hotel Warszawa Spa&Resort), motele, ośrodki wypoczynkowe, domki letniskowe i agroturystykę.