Najlepsze promocje w Augustowie

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Augustowie Zobacz więcej

Augustów

Augustów to miasto położone w województwie podlaskim, w powiecie augustowskim. Mieszka w nim około 30 tysięcy osób. Miejscowość jest siedzibą gminy Augustów.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Augustowie działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, PSS Społem, Kaufland, Abc, Delikatesy Centrum, Polomarket, Pepco czy Żabka. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd nabyć można w salonach Avans, Media Expert i Partner AGD RTV. Ponadto w Augustowie działają: księgarnia Atena, sklep wędkarski, sklep meblowy, liczne salony fryzjerskie, sklep zoologiczny, sklep motoryzacyjny i sklep żeglarski. Na smaczny posiłek zapraszają pizzeria Zielona i Gruby Benek oraz restauracje Żagielek, Albatros i Kolumnowa. Przy ulicy Mazurskiej mieści się Centrum Handlowe Galeria Marjon.

Augustów jest najpopularniejszym ośrodkiem wypoczynkowym i uzdrowiskiem na obszarze Puszczy Augustowskiej. Na przyjezdnych czeka wiele atrakcji turystycznych, od wypożyczalni sprzętu wodnego i jachtów, plaż, kąpielisk, po przeprawę Kanałem Augustowskim oraz liczne koncerty i imprezy odbywające się w Augustowie latem. Co roku miasto jest gospodarzem Mistrzostw Polski w Pływaniu na Byle Czym. Ofertę Augustowa uzupełnia kino Iskra, kryty basen i baza noclegowa obejmująca hotele (m.in. Hotel Warszawa Spa&Resort), motele, ośrodki wypoczynkowe, domki letniskowe i agroturystykę.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.