Najlepsze promocje w Żorach

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Centra handlowe w Żorach Zobacz więcej

Żory

Żory leżą w województwie śląskim i według danych z 31 grudnia 2012 roku liczyły 62 052 mieszkańców. Przez miasto przepływa rzeka Ruda. Znajduje się tu jedno kino – Scena „Na Starówce”, a spektakle teatralne można oglądać na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury.

Przy ulicy Francuskiej zlokalizowany jest sklep sportowy Decathlon, market budowlany Leroy Merlin oraz Centrum Handlowe Auchan, w którym obecne są takie marki jak: Orsay, Triumph, Adidas czy CCC. Zakupy z branży elektronicznej i gospodarstwa domowego zrobić można w sklepach Avans oraz RTV Euro AGD. W Żorach obecne są supermarkety sieci Lidl i Biedronka.

Jedną z ciekawszych atrakcji Żor jest Miasteczko Westernowe Twinpigs mieszczące się przy ulicy Katowickiej. W ofercie znajdziemy możliwość przeniesienia się do świata dzikiego zachodu, obejrzenia napadu na bank czy pojedynku rewolwerowców, będziemy mogli także sprawdzić się na strzelnicy, odwiedzimy indiańską wioskę, gdzie postrzelamy z łuku, a panoramę okolicy podziwiać będziemy z młyńskiego koła Far West.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.