Najlepsze promocje w Żorach

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi tiendeo i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Żorach

Sprawdź naszą Politykę prywatności

Top kategorie

Oferowane produkty

Centra handlowe w Żorach

Zobacz więcej
Żory

Żory leżą w województwie śląskim i według danych z 31 grudnia 2012 roku liczyły 62 052 mieszkańców. Przez miasto przepływa rzeka Ruda. Znajduje się tu jedno kino – Scena „Na Starówce”, a spektakle teatralne można oglądać na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury.

Przy ulicy Francuskiej zlokalizowany jest sklep sportowy Decathlon, market budowlany Leroy Merlin oraz Centrum Handlowe Auchan, w którym obecne są takie marki jak: Orsay, Triumph, Adidas czy CCC. Zakupy z branży elektronicznej i gospodarstwa domowego zrobić można w sklepach Avans oraz RTV Euro AGD. W Żorach obecne są supermarkety sieci Lidl i Biedronka.

Jedną z ciekawszych atrakcji Żor jest Miasteczko Westernowe Twinpigs mieszczące się przy ulicy Katowickiej. W ofercie znajdziemy możliwość przeniesienia się do świata dzikiego zachodu, obejrzenia napadu na bank czy pojedynku rewolwerowców, będziemy mogli także sprawdzić się na strzelnicy, odwiedzimy indiańską wioskę, gdzie postrzelamy z łuku, a panoramę okolicy podziwiać będziemy z młyńskiego koła Far West.

TIENDEO INTERNATIONAL

Śledź Tiendeo
Pobierz aplikację Tiendeo