Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Żary?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 201 aktualnych gazetek z Żary, pochodzących z 496 różnych sklepów.

Żary

Żary to miasto położone w województwie lubuskim, w powiecie żarskim. Mieszka w nim około 40 tysięcy osób.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Żarach działają takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Żabka, Aldi, Kaufland, Tesco czy supermarket Eko. Multimedia oraz sprzęt RTV/AGD nabyć można w salonach Neonet, Mix Electronics, Media Expert i RTV Euro AGD. Ponadto w Żarach znajdziemy sklep meblowy, sklep muzyczny, księgarnię, antykwariat, sklep komputerowy i liczne salony kosmetyczne. Na smaczny posiłek w miłej atmosferze zapraszają restauracja Lew oraz pizzerie Defacto, Torino i Donatello.

Przy ulicy Podchorążych działa kino Pionier, wyświetlające filmy w technologii 3D. Do najciekawszych zabytków w Żarach należą: kościół parafialny pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP z początku XX wieku, kościół szpitalny pod wezwaniem Świętego Ducha, zespół klasztorny franciszkanów, katakumby, mury obronne z XIV wieku, zespół zamkowy z gotyckim zamkiem Dewinów-Bibersteinów, budynek ratusza z rynkiem oraz liczne domy z przełomu XIX i XX wieku. Ofertę Żar uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in.: Hotel Anatol, Hotel Hayduk i pokoje gościnne.