Najlepsze promocje w Żaganiu

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi tiendeo i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Żagań

Sprawdź naszą Politykę prywatności
Żagań

Żagań to miasto położone w województwie lubuskim, w powiecie żagańskim, nad rzeką Bóbr. Mieszka w nim około 26 tysięcy osób.

Mieszkańcy mogą skorzystać z bogatej oferty handlowej. W Żaganiu znajdziemy takie sklepy jak: Biedronka, Lidl, Tesco, Kaufland, supermarket Eko, PSS Społem, Polomarket czy Żabka. Multimedia oraz sprzęt RTV/AGD nabyć można w salonie Media Expert. Ponadto w Żaganiu znajdziemy sklep CCC, Pepco, Textil Market, drogerie Rossmann, market PSB Mrówka oraz sklep zoologiczno-wędkarski. Na smaczny posiłek w miłej atmosferze zapraszają restauracje Bartosz i Kepler oraz pizzerie Antonio i Lamoro.

W Żaganiu organizowanych jest kilka cyklicznych imprez, najważniejszą z nich jest Jarmark św. Michała, podczas którego odbywają się koncerty zaproszonych gwiazd, pokazy fajerwerków, imprezy sportowe oraz konkursy. Warto wspomnieć, że Żagań służył za plan filmowy podczas kręcenia serialu Czterej pancerni i pies. Ofertę Żagania uzupełnia baza noclegowa, obejmująca m.in.: Hotel Fuks i Hotel Piastowski.

Śledź Tiendeo
Pobierz aplikację Tiendeo

© 2018 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar , 08039 Barcelona

Informacje prawne