Tiendeo official website
  • Logo Bank Pekao S.A.
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Polsat Box
  • Logo Bricomarche
  • Logo Żabka

Z jakich promocji mogę skorzystać w Świnoujście?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Bank Pekao S.A., Biedronka, Lidl i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 178 aktualnych gazetek z Świnoujście, pochodzących z 292 różnych sklepów.

Świnoujście

Świnoujście leży w województwie zachodniopomorskim nad Świną i Morzem Bałtyckim. Znajduje się tutaj port morski i kąpielisko morskie – miasto jest popularnym uzdrowiskiem i jedynym w Polsce położonym na trzech dużych i 44 małych wyspach. Według danych z 31 grudnia 2011 roku zamieszkiwało tu 41 516 osób.

W Świnoujściu znajdują się trzy duże centra handlowe: Uznam, zlokalizowane przy jednej z głównych ulic prowadzących od przeprawy promowej do centrum miasta, Rondo i Manhattan oraz dwa pasaże handlowe: Centrum i Żeglarska. W najbliższym czasie w samym środku strefy uzdrowiskowej otwarta zostanie Galeria Promenada. W mieście działa wiele dyskontów spożywczych i supermarketów.

Ze względu na turystyczny charakter miasto posiada rozwiniętą sieć hoteli, apartamentów i różnego rodzaju punktów noclegowych. Jedną z największych atrakcji Świnoujścia jest dziesięciokilometrowa plaża, która co roku poszerza się na skutek cofania się morza. W sezonie letnim wody Bałtyku w rejonie Świnoujścia są najcieplejsze na polskim wybrzeżu. Wzdłuż dzielnicy uzdrowiskowej ciągnie się główny deptak – promenada nadmorska z punktami gastronomicznymi, barami, kawiarniami, kasynem, oceanarium i muszlą koncertową.