Najlepsze promocje w Świdnicy

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Oferowane produkty

Centra handlowe w Świdnicy Zobacz więcej

Świdnica

Świdnica leży w województwie dolnośląskim nad rzeką Bystrzycą. Według danych z 31 grudnia 2011 roku mieszkało tutaj 60 213 ludzi, co plasuje miasto na siódmej pozycji w województwie. W Świdnicy znajduje się jedyne w Polsce Muzeum Dawnego Kupiectwa.

Największym obiektem handlowo-usługowym w mieście jest Galeria Świdnicka, w której znajduje się salon prasowy Empik. Oprócz niej działa Galeria Stokrotka. Duże skupisko handlu znajduje się także w Zaułku Świętokrzyskim w pobliżu rynku, gdzie w najbliższych latach ma powstać nowa, duża galeria handlowa. W Świdnicy funkcjonuje hipermarket Tesco i market budowlany Leroy Merlin. Multimedia oraz sprzęt rtv/agd kupić można w sklepach Avans, Neonet, Media Expert i RTV Euro AGD.

W Świdnicy odbywa się szereg cyklicznych imprez kulturalno-rozrywkowych, m.in.: Festiwal Reżyserii Filmowej, Świdnickie Noce Jazzowe, Festiwal Teatru Otwartego czy Dni Gór.

Z tego miasta pochodzi Wojciech Mann – popularny dziennikarz muzyczny i prezenter telewizyjny.

Tiendeo w Twoim mieście

Zobacz katalogi, ulotki i oferty sklepów w innych miastach

TIENDEO INTERNATIONAL

Stale ulepszamy Tiendeo dzieki wykorzystaniu plików cookie. Kontynuujac przegladanie, akceptujesz ich uzycie. Pokaz szczególy