Tiendeo official website
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Media Expert
  • Logo Netto

Z jakich promocji mogę skorzystać w Świętochłowice?

Wyszukaj razem z Tiendeo najlepsze rabaty oferowane przez Twoje ulubione sklepy z . Sprawdź gazetki Biedronka, Lidl, Kaufland i nie przegap żadnych rabatów internetowych. Na portalu Tiendeo obecnie dostępnych jest 609 aktualnych gazetek z Świętochłowice, pochodzących z 9876 różnych sklepów.

Świętochłowice

Świętochłowice znajdują się w południowej Polsce w województwie śląskim nad Rawą. Według danych z 31 grudnia 2012 roku zamieszkiwało tu 52 372 osób. Miasto jest trzecim najgęściej zaludnionym w kraju i najmniejszym obszarowo spośród wszystkich miast na prawach powiatu.

W dzielnicy Piaśniki działa Centrum Handlowe Atrium Świętochłowice. Jest to obiekt o charakterze osiedlowym, skupiający kilkanaście punktów handlowo-usługowych. Znajduje się w nim hipermarket Tesco oraz market budowlany Nomi, który wkrótce zostanie zastąpiony sklepem jednej z konkurencyjnych sieci. Przy ulicy Chorzowskiej zlokalizowane jest Centrum Handlowe Echo. W mieście działają sieci handlowe Biedronka oraz Lidl. Mieszkańcy mogą też zrobić zakupy na targowisku miejskim.

Najważniejszą instytucją kultury w mieście jest Centrum Kultury Śląskiej posiadające filie w dwóch dzielnicach. Odbywają się tu festiwale bluesowe i jazzowe, a także cykliczne wieczory kabaretowe. Ciekawymi zabytkami Świętochłowic są: Kościół św. Piotra i Pawła z XIX wieku oraz familoki przeznaczone dla pracowników przemysłu ciężkiego i ich rodzin.