Najlepsze promocje w Łomży

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi tiendeo i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Łomża

Sprawdź naszą Politykę prywatności

Centra handlowe - Łomża

Zobacz więcej
Łomża

Łomża leży nad Narwią w województwie podlaskim. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym, kulturowym i edukacyjnym ziemi Łomżyńskiej. Według danych z 31 grudnia 2013 roku zamieszkiwało ją 62 711 osób, co dawało Łomży trzecie miejsce w województwie pod względem liczby ludności.

Największym centrum handlowym miasta jest Galeria Veneda z ponad 50 sklepami i lokalami usługowymi. Przy Alei Legionów znajdują się sklepy Media Expert i Neonet, gdzie kupić można artykuły z branży rtv i agd. W Łomży działa też salon Empik. Świeże i smaczne produkty spożywcze dostępne są w ofercie supermarketów Biedronka rozlokowanych na terenie miasta. Funkcjonuje tu kilka biur podróży, m.in.: King Travel i Doris Travel. Przy ulicy Dwornej mieści się apteka. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie nowego centrum handlowego – Galerii Narew, w której znajdzie się kino.

W Łomży odbywa się kilka cyklicznych imprez kulturalnych, m.in.: Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Walizka”, Festiwal „Sacrum et Musica” czy Novum Jazz Festiwal. Stąd pochodzi też popularna marka piwa Łomża.

Śledź Tiendeo
Pobierz aplikację Tiendeo

© 2018 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar , 08039 Barcelona

Informacje prawne