Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty LOVELYLOOK.

Szukasz najlepszych promocji z LOVELYLOOK?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w LOVELYLOOK, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od LOVELYLOOK ani żadnych innych sklepów z kategorii Perfumy i kosmetyki w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z LOVELYLOOK i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Perfumy i kosmetyki jak na przykład ulotka z Rossmann "Rossmann gazetka" ważna od od 22/6 do do 6/7.

Inne katalogi z kategorii Perfumy i kosmetyki

  • Logo Rossmann
  • Logo Ziaja
  • Logo Avon
  • Logo Hebe
  • Logo Yves Rocher
  • Logo Golden Rose

LOVELYLOOK, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

LOVELYLOOK

Lovely Look dysponuje 20 salonami fryzjerskimi mieszczącymi się w centrach M1, Real, Auchan i Tesco w takich miastach jak Katowice, Bytom, Zabrze, Opole czy Łódź. Oferta salonów Lovely Look to wysokiej jakości usługi fryzjerskie w przystępnych cenach. Wszyscy pracownicy są profesjonalistami, którzy ukończyli autorskie szkolenia, a najlepsi z nich zdobywali umiejętności we Włoszech.

Oprócz strzyżenia w salonach fryzjerskich skorzystać możemy z takich usług jak: farbowanie, modelowanie, przedłużanie i zagęszczanie włosów, a także manicure paznokci. Lovely Look ciągle powiększa swoją ofertę i organizuje nowe promocje; dla stałych klientów przygotowano Kartę Klienta Lovely Look, dzięki której uzyskać można rabat na usługi.