Tiendeo official website

Szukasz najlepszych promocji z Rossmann?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Rossmann, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Rossmann ani żadnych innych sklepów z kategorii Perfumy i kosmetyki w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z Rossmann i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Perfumy i kosmetyki jak na przykład ulotka z Drogerie Natura "Drogerie Natura Gazetka" ważna od od 3/10 do do 16/10.

Inne katalogi z kategorii Perfumy i kosmetyki

  • Logo Rossmann
  • Logo Hebe
  • Logo Avon
  • Logo Douglas
  • Logo Sephora
  • Logo Drogerie Natura

Rossmann, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Co ciekawego w Rossmannie?

Li Ka-shing przywiązuje dużą wagę do dzielenia się swoją wiedzą na temat biznesu i życia. Napisał nawet książkę, 10 porad dla młodych ludzi, w której przekazuje początkującym przedsiębiorcom najistotniejsze uwagi dotyczące sukcesu zawodowego. Jedna z rad milionera dotyczy posiłków – Li Ka-shing uważa, że młodzi powinni kupować obiady bogatszym i bardziej doświadczonym, którzy mogą pomóc im w karierze.

Radzi także, żeby czytać dużo książek, nauczyć się sprzedawać i nie kupować zbyt drogich ubrań. Według Li Ka-shinga przyszli liderzy powinni spędzać więcej czasu niż inni na planowaniu przyszłości – projektowaniu swojego życia. Ważne jest także, aby nie dali się ponieść ego i nie chwalili się bogactwem, kiedy już je zdobędą. Na koniec biznesmen podkreśla istotną rolę dyscypliny w realizowaniu jakiegokolwiek przedsięwzięcia.

Sieć Rossmann założył inny selfmade man, Dirk Rossmann, miał wtedy 25 lat. Nie wiadomo jednak czy przed odniesieniem sukcesu fundował obiady bogatszym od siebie.

Rossmann: powstał w 1972 roku w Niemczech. Obecnie marka posiada ponad 3 tysiące drogerii w całej Europie.

Dużą popularnością cieszą się ostatnio Promocje Rossmann -49 - są to wyjątkowe rabaty w wysokości 49%, którymi objęte będą wybrane produkty w drogeriach. Informacje o najnowszych promocjach zawiera aktualna gazetka Rossmann.

Skarb Rossmann to wyjątkowy magazyn dla klientów drogerii, w którym znajdziemy ciekawe artykuły, wywiady, a także porady zdrowotne.

Znajdujące się w ofercie drogerii Rossmann perfumy zaskakują bogactwem zapachów. Duży wybór powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Internetowa drogeria Rossmann Online, dostępna pod adresem Rossnet.pl, to miejsce, w którym zrobimy bezpieczne i wygodne zakupy, a także skorzystamy z licznych promocji.

Organizowane przez drogerie Rossmann konkursy cieszą się dużą popularnością wśród klientów, którzy mogą liczyć na atrakcyjne wygrane.

Aktualna gazetka promocyjna Rossmann dostępna jest na Tiendeo.pl.

Śledź Tiendeo

facebooktwitter

Pobierz aplikację Tiendeo

Pobierz aplikację TiendeoPobierz aplikację Tiendeo

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne |
Zarządzaj plikami cookie