Tiendeo official website

Rossmann gazetka

Wydany wczoraj

Szukasz najlepszych promocji z Rossmann?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Rossmann, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Rossmann ani żadnych innych sklepów z kategorii Perfumy i kosmetyki w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 2 gazetek od Rossmann on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Rossmann "Rossmann gazetka" ważna od od 1/3 do do 15/3 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Perfumy i kosmetyki

  • Logo Rossmann
  • Logo Hebe
  • Logo Avon
  • Logo Douglas
  • Logo Sephora
  • Logo Drogerie Natura

Rossmann, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Co ciekawego w Rossmannie?

Li Ka-shing przywiązuje dużą wagę do dzielenia się swoją wiedzą na temat biznesu i życia. Napisał nawet książkę, 10 porad dla młodych ludzi, w której przekazuje początkującym przedsiębiorcom najistotniejsze uwagi dotyczące sukcesu zawodowego. Jedna z rad milionera dotyczy posiłków – Li Ka-shing uważa, że młodzi powinni kupować obiady bogatszym i bardziej doświadczonym, którzy mogą pomóc im w karierze.

Radzi także, żeby czytać dużo książek, nauczyć się sprzedawać i nie kupować zbyt drogich ubrań. Według Li Ka-shinga przyszli liderzy powinni spędzać więcej czasu niż inni na planowaniu przyszłości – projektowaniu swojego życia. Ważne jest także, aby nie dali się ponieść ego i nie chwalili się bogactwem, kiedy już je zdobędą. Na koniec biznesmen podkreśla istotną rolę dyscypliny w realizowaniu jakiegokolwiek przedsięwzięcia.

Sieć Rossmann założył inny selfmade man, Dirk Rossmann, miał wtedy 25 lat. Nie wiadomo jednak czy przed odniesieniem sukcesu fundował obiady bogatszym od siebie.

Rossmann: powstał w 1972 roku w Niemczech. Obecnie marka posiada ponad 3 tysiące drogerii w całej Europie.

Dużą popularnością cieszą się ostatnio Promocje Rossmann -49 - są to wyjątkowe rabaty w wysokości 49%, którymi objęte będą wybrane produkty w drogeriach. Informacje o najnowszych promocjach zawiera aktualna gazetka Rossmann.

Skarb Rossmann to wyjątkowy magazyn dla klientów drogerii, w którym znajdziemy ciekawe artykuły, wywiady, a także porady zdrowotne.

Znajdujące się w ofercie drogerii Rossmann perfumy zaskakują bogactwem zapachów. Duży wybór powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Internetowa drogeria Rossmann Online, dostępna pod adresem Rossnet.pl, to miejsce, w którym zrobimy bezpieczne i wygodne zakupy, a także skorzystamy z licznych promocji.

Organizowane przez drogerie Rossmann konkursy cieszą się dużą popularnością wśród klientów, którzy mogą liczyć na atrakcyjne wygrane.

Aktualna gazetka promocyjna Rossmann dostępna jest na Tiendeo.pl.