Tiendeo official website

-30%

Ważny 8 dni

  Szukasz najlepszych promocji z Sephora?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Sephora, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Sephora ani żadnych innych sklepów z kategorii Perfumy i kosmetyki w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Sephora on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Sephora "-30%" ważna od od 15/5 do do 29/5 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Perfumy i kosmetyki

  • Logo Notino
  • Logo iApteka1
  • Logo Verdissimi
  • Logo Kontaktowe.pl
  • Logo Paese
  • Logo Drogerie Arnika

  Sephora, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Co ciekawego w Sephorze?

  Sephora jest bardziej przystepną, zmiękczona wersją imienia Tzipora, jakie nosiła biblijna żona Mojżesza. 

  W Stanach Zjednoczonych w latach 1880 – 2014 zarejestrowano 557 dzieci noszących imię Sephora. Nie jest to zatem imię często nadawane potomstwu. Po raz pierwszy imię nadano „więcej niż pięciorgu dzieci” w roku 1974 – a dokładniej było tych dzieci ośmioro. Rekord jeśli chodzi o popularność imienia padł w roku 2014 kiedy aż 59 dziewczynek zostało Sephorami.

  Najwięcej Sephor mieszka na Florydzie, w Kalifornii i na północnym wschodzie Stanów Zjednoczonych. Nie wiadomo czy popularność ich imienia pokrywa się z popularnościa sklepów kosmetycznych Sephora. Wiadomo jednak, że marka powstała w 1970 roku w Paryżu, tuż przed nowym „rekordem popularności” imienia.

  Sephora: Francuska firma posiada ponad 1700 sklepów w 30 krajach na całym świecie. Salon w Paryżu odwiedzany jest przez sześć milionów osób rocznie.

  Znajdujące się w asortymencie drogerii Sephora perfumy pochodzą od najlepszych producentów; można też nabyć kosmetyki oznaczone logo Sephora. Dostępne w salonach Sephora promocje od lat przyciągają klientów lubiących polować na okazje.

  Na całym świecie działa ponad 500 sklepów Sephora; Sephora Polska to 87 perfumerii.

  Najpopularniejsze salony w kraju to m.in. Sephora Warszawa (Sephora Arkadia), Sephora Kraków, Sephora Lublin, Sephora Wrocław, Sephora Szczecin, Sephora Rzeszów, Sephora Białystok i Sephora Gdańsk. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

  Od 2014 roku działa w Polsce sklep internetowy Sephora Online, w którym dokonamy wygodnych zakupów bez wychodzenia z domu. Stali klienci mogą skorzystać z programu lojalnościowego z Kartą Sephora, dającą dostęp do atrakcyjnych rabatów i specjalnych promocji.

  W dziale Sephora Makijaż znajdziemy szeroki wybór kosmetyków do makijażu, takich jak: cienie do powiek, podkłady, rozświetlacze, pudry, korektory, kredki, bazy, lakiery do paznokci oraz wiele interesujących zestawów wielofunkcyjnych i palet.

  Każda drogeria Sephora oferuje klientom wiele ciekawych promocji i wyjątkowych okazji; można o nich poczytać na Tiendeo.pl.