Sephora - Gazetka, oferta i promocje

Sephora i katalogi z kategorii Perfumy i kosmetyki w Twoim mieście i okolicach

Dodaj Sephora do Ulubionych
Oferty Sephora na ulotce Warszawa
KUPON
Dodaj Sephora do Ulubionych
Oferty Sephora na ulotce Warszawa
KUPON
Dodaj Sephora do Ulubionych
Oferty Sephora na ulotce Warszawa
KUPON
Dodaj Sephora do Ulubionych
Oferty Sephora na ulotce Warszawa
KUPON
Dodaj Sephora do Ulubionych
Oferty Sephora na ulotce Warszawa
KUPON

Zobacz więcej ofert

(2)

Coś ciekawego o sklepach Sephora

Co ciekawego w Sephorze?

Sephora jest bardziej przystepną, zmiękczona wersją imienia Tzipora, jakie nosiła biblijna żona Mojżesza. 

W Stanach Zjednoczonych w latach 1880 – 2014 zarejestrowano 557 dzieci noszących imię Sephora. Nie jest to zatem imię często nadawane potomstwu. Po raz pierwszy imię nadano „więcej niż pięciorgu dzieci” w roku 1974 – a dokładniej było tych dzieci ośmioro. Rekord jeśli chodzi o popularność imienia padł w roku 2014 kiedy aż 59 dziewczynek zostało Sephorami.

Najwięcej Sephor mieszka na Florydzie, w Kalifornii i na północnym wschodzie Stanów Zjednoczonych. Nie wiadomo czy popularność ich imienia pokrywa się z popularnościa sklepów kosmetycznych Sephora. Wiadomo jednak, że marka powstała w 1970 roku w Paryżu, tuż przed nowym „rekordem popularności” imienia.

Sephora: Francuska firma posiada ponad 1700 sklepów w 30 krajach na całym świecie. Salon w Paryżu odwiedzany jest przez sześć milionów osób rocznie.

Znajdujące się w asortymencie drogerii Sephora perfumy pochodzą od najlepszych producentów; można też nabyć kosmetyki oznaczone logo Sephora. Dostępne w salonach Sephora promocje od lat przyciągają klientów lubiących polować na okazje.

Na całym świecie działa ponad 500 sklepów Sephora; Sephora Polska to 87 perfumerii.

Najpopularniejsze salony w kraju to m.in. Sephora Warszawa (Sephora Arkadia), Sephora Kraków, Sephora Lublin, Sephora Wrocław, Sephora Szczecin, Sephora Rzeszów, Sephora Białystok i Sephora Gdańsk. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

Od 2014 roku działa w Polsce sklep internetowy Sephora Online, w którym dokonamy wygodnych zakupów bez wychodzenia z domu. Stali klienci mogą skorzystać z programu lojalnościowego z Kartą Sephora, dającą dostęp do atrakcyjnych rabatów i specjalnych promocji.

W dziale Sephora Makijaż znajdziemy szeroki wybór kosmetyków do makijażu, takich jak: cienie do powiek, podkłady, rozświetlacze, pudry, korektory, kredki, bazy, lakiery do paznokci oraz wiele interesujących zestawów wielofunkcyjnych i palet.

Każda drogeria Sephora oferuje klientom wiele ciekawych promocji i wyjątkowych okazji; można o nich poczytać na Tiendeo.pl.

Pobierz aplikację Tiendeo
Najnowsze oferty!

Nowości z Tiendeo

Otrzymuj emailem nowe katalogi
Sephora - Twoje miasto

Sprawdź naszą Politykę prywatności