Promocje Sephora

Inni użytkownicy przeglądają także

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Sephora i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Perfumy i kosmetyki - Twoje miasto

Sephora, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Co ciekawego w Sephorze?

Sephora jest bardziej przystepną, zmiękczona wersją imienia Tzipora, jakie nosiła biblijna żona Mojżesza. 

W Stanach Zjednoczonych w latach 1880 – 2014 zarejestrowano 557 dzieci noszących imię Sephora. Nie jest to zatem imię często nadawane potomstwu. Po raz pierwszy imię nadano „więcej niż pięciorgu dzieci” w roku 1974 – a dokładniej było tych dzieci ośmioro. Rekord jeśli chodzi o popularność imienia padł w roku 2014 kiedy aż 59 dziewczynek zostało Sephorami.

Najwięcej Sephor mieszka na Florydzie, w Kalifornii i na północnym wschodzie Stanów Zjednoczonych. Nie wiadomo czy popularność ich imienia pokrywa się z popularnościa sklepów kosmetycznych Sephora. Wiadomo jednak, że marka powstała w 1970 roku w Paryżu, tuż przed nowym „rekordem popularności” imienia.

Sephora: Francuska firma posiada ponad 1700 sklepów w 30 krajach na całym świecie. Salon w Paryżu odwiedzany jest przez sześć milionów osób rocznie.

Znajdujące się w asortymencie drogerii Sephora perfumy pochodzą od najlepszych producentów; można też nabyć kosmetyki oznaczone logo Sephora. Dostępne w salonach Sephora promocje od lat przyciągają klientów lubiących polować na okazje.

Na całym świecie działa ponad 500 sklepów Sephora; Sephora Polska to 87 perfumerii.

Najpopularniejsze salony w kraju to m.in. Sephora Warszawa (Sephora Arkadia), Sephora Kraków, Sephora Lublin, Sephora Wrocław, Sephora Szczecin, Sephora Rzeszów, Sephora Białystok i Sephora Gdańsk. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

Od 2014 roku działa w Polsce sklep internetowy Sephora Online, w którym dokonamy wygodnych zakupów bez wychodzenia z domu. Stali klienci mogą skorzystać z programu lojalnościowego z Kartą Sephora, dającą dostęp do atrakcyjnych rabatów i specjalnych promocji.

W dziale Sephora Makijaż znajdziemy szeroki wybór kosmetyków do makijażu, takich jak: cienie do powiek, podkłady, rozświetlacze, pudry, korektory, kredki, bazy, lakiery do paznokci oraz wiele interesujących zestawów wielofunkcyjnych i palet.

Każda drogeria Sephora oferuje klientom wiele ciekawych promocji i wyjątkowych okazji; można o nich poczytać na Tiendeo.pl.