Pielęgnacja z natury doskonała

Ważny 2 dni
Zobacz katalog

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Super Pharm i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Perfumy i kosmetyki

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Perfumy i kosmetyki - twoje miasto

Super Pharm, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Super Pharm

W Super Pharm znajdziesz wszystko to co potrzebne jest do codziennego dbania o zdrowie, urodę i czystość w domu. Formułę „drugstore” wymyślił Murray Koffler, kanadyjski farmaceuta, a jego pierwszy „drugstore” powstał w latach sześćdziesiątych w Kanadzie. Dostępna na stronie Super Pharm gazetka prezentuje nowości w ofercie i promocje Super Pharm.

W roku 1978 syn Murraya przeniósł firmę do Izraela gdzie otwarto pierwszy „drugstore” pod nazwą Super Pharm. Stamtąd firma trafiła do Polski. Pierwszy Super Pharm otwarto w Warszawie w 2001 roku. Najpopularniejsze placówki w kraju to: Super Pharm WarszawaSuper Pharm WrocławSuper Pharm KrakówSuper Pharm Poznań.

Nie każdy wie, że dostępne w Super Pharm perfumy pochodzą od najlepszych światowych producentów, takich jak: Dolce & Gabbana czy Calvin Klein.

Warto też wspomnieć o takich placówkach jak: Super Pharm SzczecinSuper Pharm LublinSuper Pharm Toruń czy Super Pharm Rzeszów. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

Dla stałych klientów Drogeria Super Pharm przygotowała program lojalnościowy Klub Lifestyle, w którym zebrane za zakupy punkty można wymieniać na atrakcyjne nagrody z katalogu. Ponadto Karta Super Pharm Lifestyle daje dostęp do wielu rabatów i wyjątkowych okazji.

Na stronie internetowej Super Pharm Online znajdziemy ciekawe artykuły i poradniki na temat zdrowia, urody i pielęgnacji ciała.

Aktualna gazetka promocyjna Super Pharm znajduje się na Tiendeo.pl. Przejrzymy w niej dostępne w Super Pharm promocje i wyjątkowe okazje (np. ofertę Super Pharm 1+1).

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne