Tydzień z marką Pharmaceris S

Wygasa dzisiaj
Zobacz katalog

Szukasz najlepszych promocji z Dr.Max?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Dr.Max, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Dr.Max ani żadnych innych sklepów z kategorii Perfumy i kosmetyki w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Dr.Max on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Dr.Max "Tydzień z marką Pharmaceris S" ważna od 14/06/2022 do 03/07/2022 i zacznij oszczędzać już teraz!

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Dr.Max i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Perfumy i kosmetyki

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Perfumy i kosmetyki - twoje miasto

Dr.Max, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Dr.Max

Dla wygody klientów apteki Dr. Max występują w trzech głównych formatach – duże apteki mieszczą się w centrach handlowych i posiadają bogatą ofertę dermokosmetyków; apteki osiedlowe charakteryzują się dobrą lokalizacją i dostosowanym do potrzeb klientów asortymentem i wreszcie apteki wyspecjalizowane, które działają w przychodniach i szpitalach. Sieć Dr. Max oferuje także produkty marki własnej, spełniające te same normy co ich droższe odpowiedniki.

Przystępne ceny leków, dogodne godziny otwarcia, atrakcyjne promocje i fachowa obsługa sprawiły, że apteki sieci Dr. Max co miesiąc odwiedza ponad 1.6 miliona pacjentów. Przed udaniem się na zakupy, warto zapoznać się z gazetką promocyjną Dr. Max.

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne