Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Kontaktowe.pl.

Szukasz najlepszych promocji z Kontaktowe.pl?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Kontaktowe.pl, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Kontaktowe.pl ani żadnych innych sklepów z kategorii Perfumy i kosmetyki w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z Kontaktowe.pl i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Perfumy i kosmetyki jak na przykład ulotka z Super Pharm "Recepta na piękno. Recepta na zdrowie" ważna od od 15/5 do do 28/5.

Inne katalogi z kategorii Perfumy i kosmetyki

  • Logo Notino
  • Logo iApteka1
  • Logo Verdissimi
  • Logo Kontaktowe.pl
  • Logo Paese
  • Logo Drogerie Arnika

Kontaktowe.pl, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Kontaktowe.pl

W ofercie sklepu internetowego Kontaktowe.pl znajdziemy soczewki kontaktowe jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, roczne, kolorowe, progresywne, toryczne, a także płyny do soczewek, krople do oczu, suplementy, okulary przeciwsłoneczne i różnego rodzaju akcesoria. Dostępne produkty pochodzą od renomowanych producentów z branży optycznej: Bausch&Lomb, Johnson&Johnson, CibaVision, Alcon, Horien i wielu innych. Dla stałych klientów przygotowano program lojalnościowy, w którym otrzymać można wyjątkowe nagrody za zakupy.

Do zalet sklepu internetowego Kontaktowe.pl należą: atrakcyjne promocje, ciekawe wyprzedaże, wysyłka za granicę oraz realizacja nietypowych zamówień.