Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty EURO-APTEKA.

Szukasz najlepszych promocji z EURO-APTEKA?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w EURO-APTEKA, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od EURO-APTEKA ani żadnych innych sklepów z kategorii Perfumy i kosmetyki w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z EURO-APTEKA i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Perfumy i kosmetyki jak na przykład ulotka z Yves Rocher "Oferty miesiąca" ważna od od 15/5 do do 31/5.

Inne katalogi z kategorii Perfumy i kosmetyki

  • Logo Notino
  • Logo iApteka1
  • Logo Verdissimi
  • Logo Kontaktowe.pl
  • Logo Paese
  • Logo Drogerie Arnika

EURO-APTEKA, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

EURO-APTEKA

W bogatej ofercie placówek Euro-Apteka znajdziemy leki na receptę, preparaty farmaceutyczne, suplementy diety, dermokosmetyki, a także urządzenia medyczne, takie jak: ciśnieniomierze, termometry czy glukometry. Euro-Apteki występują w trzech różnych formatach – duże apteki w centrach handlowych z salą samoobsługową, wyspecjalizowane apteki przy szpitalach i przychodniach oraz małe apteki lokalne, doskonale znające potrzeby okolicznych mieszkańców.

Placówki sieci znajdziemy w takich miastach jak: Warszawa, Wrocław czy Koszalin. Euro-Apteka to przede wszystkim atrakcyjne promocje, dogodne godziny otwarcia placówek, szeroki asortyment i wykwalifikowani pracownicy.