Tiendeo official website

Szeroki wybór ofert

Ważny 12 dni

Szukasz najlepszych promocji z Drogerie Laboo?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Drogerie Laboo, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Drogerie Laboo ani żadnych innych sklepów z kategorii Perfumy i kosmetyki w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 2 gazetek od Drogerie Laboo on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Drogerie Laboo "Szeroki wybór ofert" ważna od od 4/7 do do 31/7 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Perfumy i kosmetyki

  • Logo Rossmann
  • Logo Avon
  • Logo Ziaja
  • Logo Hebe
  • Logo Yves Rocher
  • Logo Golden Rose

Drogerie Laboo, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Drogerie Laboo

Marka posiada 641 placówek w takich miejscowościach jak: Siedlce, Warka, Kamienna Góra, Łódź, Pabianice, Gdańsk czy Wadowice. Dla wygody klientów sklepy podzielono na trzy kategorie. Sztandarowym modelem są Drogerie Laboo, w których znajdziemy szeroki wybór kosmetyków, dermokosmetyków oraz chemii, a także uzyskamy fachową poradę. Na osiedlach funkcjonują Drogerie Laboo Partner, z ofertą poszerzoną o produkty pozakosmetyczne. Ostatnią kategorią są Drogerie Laboo Sfera, o innym profilu głównym, posiadające dział kosmetyczno-chemiczny.

Dogodne godziny otwarcia, atrakcyjne promocje i wykwalifikowana obsługa – to atuty Drogerii Laboo, dzięki którym marka zyskała sobie uznanie wśród klientów. Przed udaniem się na zakupy, warto zajrzeć do aktualnej gazetki promocyjnej.