Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Dbam o Zdrowie.

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Dbam o Zdrowie i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Perfumy i kosmetyki

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Perfumy i kosmetyki - twoje miasto

Dbam o Zdrowie, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Dbam o Zdrowie

Apteka Dbam o Zdrowie to ponad 20 tysięcy dostępnych artykułów podzielonych na szereg kategorii: przeziębienie, ciąża-dziecko, odchudzanie, zdrowie intymne, dermokosmetyki, witaminy i ból. Znajdziemy także ofertę sezonową, dostosowaną do aktualnych warunków pogodowych.

Apteki Dbam o Zdrowie to gwarancja profesjonalnej informacji medycznej, bezpłatnych konsultacji lekarskich, niskich cen oraz częstych promocji. Dostępna w placówkach Dbam o Zdrowie gazetka to idealny sposób na zapoznanie się z nowościami i wyjątkowymi okazjami. Sieć aptek Dbam o Zdrowie liczy już kilkaset placówek.

Założona w 2007 roku Fundacja Dbam o Zdrowie powstała z myślą o starszych i schorowanych osobach, których nie stać na wykupienie leków na receptę. Jej działania skierowane są na poprawę dostępności leków w Polsce.

Dobrym miejscem na wygodne zakupy bez wychodzenia z domu jest apteka internetowa Dbam o Zdrowie; znajdziemy w niej atrakcyjne promocje.

Organizowany przez aptekę Dbam o Zdrowie maraton jest kolejną akcją firmy mającą na celu propagowanie zdrowego stylu życia.

Internetowa apteka Dbam o Zdrowie to nie tylko leki, ale także liczne poradniki, encyklopedie ziół i katalog placówek medycznych.

Dostępny w Internecie i w każdej aptece Dbam o Zdrowie katalog zawiera najnowszą ofertę i promocje.

Więcej ofert Perfumy i kosmetyki

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne