Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Dbam o Zdrowie.

Szukasz najlepszych promocji z Dbam o Zdrowie?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Dbam o Zdrowie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Dbam o Zdrowie ani żadnych innych sklepów z kategorii Perfumy i kosmetyki w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z Dbam o Zdrowie i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Perfumy i kosmetyki jak na przykład ulotka z Rossmann "Jeszcze więcej promocji znajdziesz w drogeriach" ważna od od 16/2 do do 29/2.

Inne katalogi z kategorii Perfumy i kosmetyki

  • Logo Rossmann
  • Logo Hebe
  • Logo Avon
  • Logo Douglas
  • Logo Sephora
  • Logo Drogerie Natura

Dbam o Zdrowie, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Dbam o Zdrowie

Apteka Dbam o Zdrowie to ponad 20 tysięcy dostępnych artykułów podzielonych na szereg kategorii: przeziębienie, ciąża-dziecko, odchudzanie, zdrowie intymne, dermokosmetyki, witaminy i ból. Znajdziemy także ofertę sezonową, dostosowaną do aktualnych warunków pogodowych.

Apteki Dbam o Zdrowie to gwarancja profesjonalnej informacji medycznej, bezpłatnych konsultacji lekarskich, niskich cen oraz częstych promocji. Dostępna w placówkach Dbam o Zdrowie gazetka to idealny sposób na zapoznanie się z nowościami i wyjątkowymi okazjami. Sieć aptek Dbam o Zdrowie liczy już kilkaset placówek.

Założona w 2007 roku Fundacja Dbam o Zdrowie powstała z myślą o starszych i schorowanych osobach, których nie stać na wykupienie leków na receptę. Jej działania skierowane są na poprawę dostępności leków w Polsce.

Dobrym miejscem na wygodne zakupy bez wychodzenia z domu jest apteka internetowa Dbam o Zdrowie; znajdziemy w niej atrakcyjne promocje.

Organizowany przez aptekę Dbam o Zdrowie maraton jest kolejną akcją firmy mającą na celu propagowanie zdrowego stylu życia.

Internetowa apteka Dbam o Zdrowie to nie tylko leki, ale także liczne poradniki, encyklopedie ziół i katalog placówek medycznych.

Dostępny w Internecie i w każdej aptece Dbam o Zdrowie katalog zawiera najnowszą ofertę i promocje.