Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty APTEKA ZDROWIE.

Szukasz najlepszych promocji z APTEKA ZDROWIE?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w APTEKA ZDROWIE, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od APTEKA ZDROWIE ani żadnych innych sklepów z kategorii Perfumy i kosmetyki w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z APTEKA ZDROWIE i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Perfumy i kosmetyki jak na przykład ulotka z Terpiłowski "Do - 30 %" ważna od od 19/6 do do 17/7.

Inne katalogi z kategorii Perfumy i kosmetyki

  • Logo Rossmann
  • Logo Ziaja
  • Logo Avon
  • Logo Hebe
  • Logo Yves Rocher
  • Logo Golden Rose

APTEKA ZDROWIE, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

APTEKA ZDROWIE

Obecnie w województwie zachodniopomorskim działa 11 placówek sieci Apteki Zdrowie, w tym 9 w Szczecinie, jedna w Świnoujściu i jedna w Goleniowie. Pacjenci mogą liczyć na konkurencyjne ceny, szybką realizację zamówień i atrakcyjne promocje. Apteki Zdrowie oprócz leków posiadają w swojej ofercie szeroką gamę produktów pielęgnacyjnych. W placówkach powstały nawet specjalne Punkty Dermokosmetyczne, w których doświadczone konsultantki doradzą i pomogą wybrać odpowiednie produkty. Przed zakupami warto zapoznać się z gazetkami promocyjnymi sieci Apteki Zdrowie.

Firma Apteki Zdrowie od wielu lat prowadzi aktywną działalność charytatywną, wspierając takie fundacje jak: Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Szczecinie, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy czy SOS Wioski Dziecięce.