Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty IPSON.

Szukasz najlepszych promocji z IPSON?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w IPSON, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od IPSON ani żadnych innych sklepów z kategorii Perfumy i kosmetyki w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z IPSON i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Perfumy i kosmetyki jak na przykład ulotka z Tolpa "Rabaty do -40%" ważna od od 27/5 do do 28/5.

Inne katalogi z kategorii Perfumy i kosmetyki

  • Logo Notino
  • Logo iApteka1
  • Logo Verdissimi
  • Logo Kontaktowe.pl
  • Logo Paese
  • Logo Drogerie Arnika

IPSON, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

IPSON

IPSON zajmuje się dystrybucją artykułów higienicznych Bella, a także chemii gospodarczej i kosmetyków takich marek jak: Henkel, Unilever, Procter & Gamble, Sc Johnson, Colgate & Palmolive, Pollena i innych. Ponadto od 2001 roku IPSON produkuje ekologiczny papier toaletowy EcoLinia, a od 2006 roku dystrybuuje także sprzęt medyczny, rehabilitacyjny i ortopedyczny.

IPSON posiada stacjonarny sklep medyczny w Warszawie oraz wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego. Zakupy można też zrobić online w sklepie internetowym IPSON, gdzie dostępne są atrakcyjne promocje.