Tiendeo official website

Oferty Empik

Ponad miesiąc

  Szukasz najlepszych promocji z Empik?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Empik, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Empik ani żadnych innych sklepów z kategorii Książki i artykuły biurowe w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Empik on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Empik "Oferty Empik" ważna od od 9/11 do do 9/11 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Książki i artykuły biurowe

  • Logo InMedio
  • Logo Ruch SA
  • Logo Empik
  • Logo Poczta Polska
  • Logo UPS
  • Logo DHL

  Empik, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Co ciekawego w Empiku?

  Porównanie obu list przynosi zaskakujące wnioski. Z jednej strony można dowiedzieć się, co aktualnie czytają Polacy, a z drugiej poznać „żelazny” kanon proponowany przez ludzi zajmujących się literaturą na co dzień.
  Na pierwszy rzut oka widać, że pozycje wybrane przez dziennikarzy to w większości klasyki, w pierwszej dziesiątce znalazły się takie tytuły jak: „Baśnie” Andersena, „Fikcje” Borgesa czy „Szumy, zlepy, ciągi” Mirona Białoszewskiego. Pierwsze miejsce na liście specjalistów zajęła Joan Aiken i jej „Pokój pełen liści”, będący zbiorem opowiadań z elementami fantastyki.

  Z kolei lista Empiku została bezapelacyjnie podbita przez siedem tomów przygód Harry'ego Pottera J.K. Rowling, które wspólnie zajęły pierwsze miejsce. Na sagę o chłopcu czarodzieju oddano ponad 10 tysięcy głosów. Czytelnicy docenili także „Samolubny gen” Richarda Dawkinsa (5651 głosów) i „Władcę Pierścieni” Tolkiena (3805 głosów).

  Na szczęście te listy nie muszą ze sobą konkurować, a dzięki akcji Empiku wielu z nas dowie się o książkach, po które nigdy by nie sięgnęli.

  Empik: spółka powstała w 1991 roku jako spadkobierca Klubu Międzynarodowej Prasy i Książki. Obecnie Empik posiada blisko 200 salonów w całej Polsce. 

  W tej chwili w Polsce funkcjonuje ponad 200 salonów sieci Empik, w roku 2015 mają zostać uruchomione kolejne. Do najpopularniejszych należą Empik Wrocław, Empik PoznańEmpik Kraków, Empik Katowice, Empik Lublin czy Empik Łódź. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

  Empik jest spadkobiercą zakładanych w Polsce tuż po zakończeniu II wojny światowej Międzynarodowych Klubów Prasy i Książki. Pierwszy z nich powstał w Warszawie w 1948 roku i przez kilka lat było to jedyne miejsce w mieście gdzie dostępna była prasa międzynarodowa. Obecnie godnym następcą pierwszych salonów jest Empik Warszawa w Juniorze.

  Empik online jest wygodnym sklepem internetowym z bogatą ofertą i atrakcyjnymi promocjami dla wszystkich tych, którzy preferują zakupy bez wychodzenia z domu.

  Empik School to największa i najdłużej działająca szkoła języków w Polsce. W 35 placówkach oraz przez Internet ponad 50 tysięcy osób każdego roku uczy się języków europejskich i orientalnych.

  Poszukujący oryginalnych dekoracji do mieszkania powinni odwiedzić dział Empik plakaty w sklepie internetowym; obecna tam usługa fotoplakaty umożliwia stworzenie własnych wyjątkowych plakatów na ścianę.

  Fani książek mogą zajrzeć do zakładki Empik bestsellery na stronie internetowej, gdzie zobaczą 100 najlepiej sprzedających się w Empiku książek - na pewno znajdą tam coś dla siebie!