Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Poczta Polska.

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Poczta Polska i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Książki i artykuły biurowe

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Książki i artykuły biurowe - twoje miasto

Poczta Polska, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Poczta Polska

Poczta Polska oferuje bogaty wachlarz usług przeznaczonych dla klientów indywidualnych i biznesowych. W placówkach kupimy koperty i znaczki, zapłacimy rachunki, nadamy i odbierzemy listy oraz paczki, a także załatwimy wysyłkę za granicę. Dostępne na stronie firmy Poczta Polska kody pocztowe ułatwiają szybkie zaadresowanie listu.

Aby nadążyć za ciągle zmieniającym się rynkiem Poczta Polska poszerza ofertę o usługi cyfrowe. Uruchomione przez firmę Poczta Polska śledzenie przesyłek (tzw. Tracking Poczta Polska) to innowacyjna usługa, dzięki której zawsze wiemy, gdzie znajduje się nasza paczka. Mobilna aplikacja pozwala także na zlokalizowanie najbliższej placówki Poczty Polskiej.

Nie każdy wie, że Poczta Polska SA świadczy także usługi bankowo-ubezpieczeniowe oraz logistyczne.

Obsługujące klientów firmy Poczta Polska placówki oferują liczne promocje, posiadają dział ze znaczkami, a nawet można w nich wykupić wyjazd na wczasy.

Poczta Polska prężnie wkroczyła w XXI wiek, a jej dynamiczny rozwój tylko potwierdza, że doskonale odnajduje się w nowym cyfrowym świecie. Ponadto klienci bardzo chwalą obowiązujące w placówkach firmy Poczta Polska godziny otwarcia.

Działający w firmie Poczta Polska kurier to jeszcze jeden wygodny sposób na wysłanie paczki do najbliższych.

Działający w internecie portal Poczta Polska Filatelistyka to miejsce, w którym można kupić znaczki pocztowe zwykłe, spersonalizowane, a także koperty, klasery filatelistyczne, czarnodruki i wiele innych ciekawych artykułów.

Więcej ofert Książki i artykuły biurowe

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne