Tiendeo official website

Aktualne Promocje

Ważny 6 dni

Szukasz najlepszych promocji z Poczta Polska?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Poczta Polska, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Poczta Polska ani żadnych innych sklepów z kategorii Książki i artykuły biurowe w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Poczta Polska on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Poczta Polska "Aktualne Promocje" ważna od od 8/11 do do 10/12 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Książki i artykuły biurowe

  • Logo Empik
  • Logo Ruch SA
  • Logo Poczta Polska
  • Logo Matras
  • Logo InMedio
  • Logo Świat Książki

Poczta Polska, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Poczta Polska

Poczta Polska oferuje bogaty wachlarz usług przeznaczonych dla klientów indywidualnych i biznesowych. W placówkach kupimy koperty i znaczki, zapłacimy rachunki, nadamy i odbierzemy listy oraz paczki, a także załatwimy wysyłkę za granicę. Dostępne na stronie firmy Poczta Polska kody pocztowe ułatwiają szybkie zaadresowanie listu.

Aby nadążyć za ciągle zmieniającym się rynkiem Poczta Polska poszerza ofertę o usługi cyfrowe. Uruchomione przez firmę Poczta Polska śledzenie przesyłek (tzw. Tracking Poczta Polska) to innowacyjna usługa, dzięki której zawsze wiemy, gdzie znajduje się nasza paczka. Mobilna aplikacja pozwala także na zlokalizowanie najbliższej placówki Poczty Polskiej.

Nie każdy wie, że Poczta Polska SA świadczy także usługi bankowo-ubezpieczeniowe oraz logistyczne.

Obsługujące klientów firmy Poczta Polska placówki oferują liczne promocje, posiadają dział ze znaczkami, a nawet można w nich wykupić wyjazd na wczasy.

Poczta Polska prężnie wkroczyła w XXI wiek, a jej dynamiczny rozwój tylko potwierdza, że doskonale odnajduje się w nowym cyfrowym świecie. Ponadto klienci bardzo chwalą obowiązujące w placówkach firmy Poczta Polska godziny otwarcia.

Działający w firmie Poczta Polska kurier to jeszcze jeden wygodny sposób na wysłanie paczki do najbliższych.

Działający w internecie portal Poczta Polska Filatelistyka to miejsce, w którym można kupić znaczki pocztowe zwykłe, spersonalizowane, a także koperty, klasery filatelistyczne, czarnodruki i wiele innych ciekawych artykułów.

Śledź Tiendeo

facebooktwitter

Pobierz aplikację Tiendeo

Pobierz aplikację TiendeoPobierz aplikację Tiendeo

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne |
Zarządzaj plikami cookie