Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty DHL.

Szukasz najlepszych promocji z DHL?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w DHL, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od DHL ani żadnych innych sklepów z kategorii Książki i artykuły biurowe w Twoim mieście. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami z DHL i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie. Podczas czekania możesz przeglądać najnowsze gazetki z działu Książki i artykuły biurowe jak na przykład ulotka z Świat Książki "Super ceny" ważna od od 5/6 do do 19/6.

Inne katalogi z kategorii Książki i artykuły biurowe

  • Logo InMedio
  • Logo Ruch SA
  • Logo Empik
  • Logo Poczta Polska
  • Logo UPS
  • Logo Matras

DHL, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Co ciekawego w DHL?

Początki nie były łatwe, DHL nie miało pieniędzy ani odpowiednich biur, dlatego Dalsey i Hillblom sami jeździli z paczkami, a sortownie umieszczali w tak dziwnych miejscach jak pralnie czy sklepy. Dalsey jeździł po kraju zdezelowanym samochodem z niepasującymi drzwiami, które znalazł na złomowisku. W pewnym momencie, z braku zawodowych kurierów DHL fundowało bilety lotnicze pasażerom, jeśli ci zamiast swojego bagażu przewozili przesyłki kurierskie. Dziwne miejsca spotkań, w których kurierzy amatorzy przekazywali paczki pracownikom DHL, przyciągnęły uwagę FBI. W trakcie śledztwa agentów także zwerbowano do rozwożenia paczek. 

Dalsey i Hillblom kłócili się właściwie przez cały czas. Rywalizowali ze sobą nawet w restauracji, o to kto zapłaci rachunek. Kiedy wściekli mężczyźni nagle wychodzili z lokalu, płacił pracownik.
DHL istnieje już ponad 45 lat i jest jedną z najbardziej znanych firm kurierskich na świecie.

DHL: firma powstała w 1969 roku w USA. Marka zatrudnia ponad 325 tysięcy osób na całym świecie. Jej siedziba mieści się w Bonn w Niemczech.Dalsey i Hillblom kłócili się właściwie przez cały czas. Rywalizowali ze sobą nawet w restauracji, o to kto zapłaci rachunek. Kiedy wściekli mężczyźni nagle wychodzili z lokalu, płacił pracownik. 
DHL istnieje już ponad 45 lat i jest jedną z najbardziej znanych firm kurierskich na świecie. 

DHL: firma powstała w 1969 roku w USA. Marka zatrudnia ponad 325 tysięcy osób na całym świecie. Jej siedziba mieści się w Bonn w Niemczech.

Popularne punkty obsługi klienta DHL to: DHL Warszawa, DHL Gdańsk, DHL Szczecin, DHL Lublin, DHL Wrocław, DHL Bydgoszcz, DHL Łódź i DHL KielceIch godziny otwarcia są dogodne dla odwiedzających.

Bogate doświadczenie międzynarodowe, rzetelne i szybkie dostawy, łatwe śledzenie przesyłek DHL oraz atrakcyjne promocje sprawiają, że firma kurierska DHL ciągle się rozwija i cieszy niesłabnącym zaufaniem klientów.

Dostępna w Internecie usługa DHL Zamów Kuriera pozwala na wybór odpowiadającego nam pakietu i uzupełnienie go o dodatkowe opcje.

Innowacyjna aplikacja DHL24 pozwala na sprawne zarządzanie wysyłką, oszczędzanie czasu i pieniędzy. Zlecenia można składać przez całą dobę. Wystarczy kliknąć w zakładkę DHL logowanie, wpisać dane i wygodnie zarządzać przesyłkami.