Ulubione

Smyk - Gazetka, oferta i promocje

Ulubione

Smyk i katalogi z kategorii Dzieci i zabawki w Twoim mieście i okolicach

Dodaj Smyk do Ulubionych
Oferty Smyk na ulotce Warszawa
KUPON
Dodaj MMdadak do Ulubionych
Oferty MMdadak na ulotce Warszawa
KUPON
Dodaj Coccodrillo do Ulubionych
Oferty Coccodrillo na ulotce Warszawa
KUPON
Dodaj 5.10.15. do Ulubionych
Oferty 5.10.15. na ulotce Warszawa
KUPON
Dodaj Endo do Ulubionych
Oferty Endo na ulotce Warszawa
KUPON

Zobacz więcej ofert

(8)

Coś ciekawego o sklepach Smyk

Co ciekawego w Smyku?

W zabawie wzięło udział ponad 3 tysiące przedszkolaków. Zabawki do ocenienia zaproponowali im specjaliści Smyka. Wyniki napawają dumą i uznaniem dla najmłodszych.

Na trzecim miejscu uplasowała się masa plastyczna, produkt w pełni naturalny, który pozwala dzieciom rozwijać kreatywność i sprawność manualną. Ponadto nie brudzi rąk (aż trudno uwierzyć, że wybrały ją dzieci).

Na drugim miejscu znalazł się Projektor Mody, zabawka do tworzenia modowych kreacji. Składa się ona z podkładki, szablonów oraz kredek. Dzięki niej dzieci mogą pracować także w grupie, odgrywać role i świetnie się bawić przy wymyślaniu kolekcji.

Pierwsze miejsce w rankingu przypadło tablicy magnetycznej. Rysuje się na niej specjalnym markerem, ponadto można przyczepiać magnetyczne literki i cyfry. Według psycholog dziecięcej, Magdaleny Śniegulskiej, do jej największych zalet należą: wszechstronność oraz łatwość, z jaką można ją złożyć i wyczyścić.

Jak widać, najmłodsi sami wiedzą, co dla nich najlepsze i doceniają te zabawki, które pozwalają im na kreatywność i rozwijanie wyobraźni oraz zabawę z innymi.

Smyk: jako sieć Smyk działa od 2000 roku. Na terenie Polski znajduje się kilkadziesiąt sklepów, głównie w większych miastach. Od 2006 sklepy Smyk działają też za granicą, głównie w Niemczech.

Smyk online to idealne miejsce na wygodne zakupy bez wychodzenia z domu. Znajdziemy tam zabawki i gry dla niemowląt, dzieci i nastolatków, akcesoria do karmienia, pieluchy, leżaczki, huśtawki, pościel, wózki, artykuły dla mam, książki edukacyjne i interaktywne, audiobooki, ubrania, buty i wiele innych produktów dla całej rodziny. Oprócz tego na stronie internetowej Smyka dostępne są ciekawe artykuły i eksperckie porady dla rodziców.

Nie każdy wie, że słynny sklep Smyk w Warszawie był jednym z ostatnich budynków modernistycznych, które budowano jeszcze w początkach socrealizmu.

Na Tiendeo.pl znajduje się gazetka Smyk, z którą warto się zapoznać przed dokonaniem zakupów. Można w niej znaleźć naprawdę ciekawe promocje!

Warto też wspomnieć o takich salonach jak: Smyk Opole, Smyk, Kielce, Smyk Łódź, Smyk Olsztyn czy Smyk Białystok. Ich oferta powinna spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dział Smyk Outlet to specjalne miejsce w sklepie internetowym, gdzie kupimy ubrania i buty nawet do 70% taniej. Warto się spieszyć, bo oferta jest ograniczona.

Znajdujące się w sklepach Smyk promocje od lat przyciągają rodziców, którzy chcą kupić coś swoim pociechom, a przy okazji nieco zaoszczędzić. Warto zaznaczyć, że znajdujące się w ofercie salonów Smyk zabawki służą także edukacji i przyczyniają się do rozwoju wyobraźni dzieci.

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2019 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar , 08039 Barcelona

Informacje prawne

Najnowsze oferty!

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Smyk i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Warszawie

Sprawdź naszą Politykę prywatności