Tiendeo official website

Smyk gazetka

Wydany wczoraj

Promocje Smyk

Szukasz najlepszych promocji z Smyk?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Smyk, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Smyk ani żadnych innych sklepów z kategorii Dzieci i zabawki w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 6 gazetek od Smyk on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Smyk "Smyk gazetka" ważna od od 20/4 do do 26/4 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne katalogi z kategorii Dzieci i zabawki

  • Logo Smyk
  • Logo 5.10.15.
  • Logo Coccodrillo
  • Logo Wader
  • Logo Chicco
  • Logo TREFL

Smyk, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Co ciekawego w Smyku?

W zabawie wzięło udział ponad 3 tysiące przedszkolaków. Zabawki do ocenienia zaproponowali im specjaliści Smyka. Wyniki napawają dumą i uznaniem dla najmłodszych.

Na trzecim miejscu uplasowała się masa plastyczna, produkt w pełni naturalny, który pozwala dzieciom rozwijać kreatywność i sprawność manualną. Ponadto nie brudzi rąk (aż trudno uwierzyć, że wybrały ją dzieci).

Na drugim miejscu znalazł się Projektor Mody, zabawka do tworzenia modowych kreacji. Składa się ona z podkładki, szablonów oraz kredek. Dzięki niej dzieci mogą pracować także w grupie, odgrywać role i świetnie się bawić przy wymyślaniu kolekcji.

Pierwsze miejsce w rankingu przypadło tablicy magnetycznej. Rysuje się na niej specjalnym markerem, ponadto można przyczepiać magnetyczne literki i cyfry. Według psycholog dziecięcej, Magdaleny Śniegulskiej, do jej największych zalet należą: wszechstronność oraz łatwość, z jaką można ją złożyć i wyczyścić.

Jak widać, najmłodsi sami wiedzą, co dla nich najlepsze i doceniają te zabawki, które pozwalają im na kreatywność i rozwijanie wyobraźni oraz zabawę z innymi.

Smyk: jako sieć Smyk działa od 2000 roku. Na terenie Polski znajduje się kilkadziesiąt sklepów, głównie w większych miastach. Od 2006 sklepy Smyk działają też za granicą, głównie w Niemczech.

Smyk online to idealne miejsce na wygodne zakupy bez wychodzenia z domu. Znajdziemy tam zabawki i gry dla niemowląt, dzieci i nastolatków, akcesoria do karmienia, pieluchy, leżaczki, huśtawki, pościel, wózki, artykuły dla mam, książki edukacyjne i interaktywne, audiobooki, ubrania, buty i wiele innych produktów dla całej rodziny. Oprócz tego na stronie internetowej Smyka dostępne są ciekawe artykuły i eksperckie porady dla rodziców.

Nie każdy wie, że słynny sklep Smyk w Warszawie był jednym z ostatnich budynków modernistycznych, które budowano jeszcze w początkach socrealizmu.

Na Tiendeo.pl znajduje się gazetka Smyk, z którą warto się zapoznać przed dokonaniem zakupów. Można w niej znaleźć naprawdę ciekawe promocje!

Warto też wspomnieć o takich salonach jak: Smyk Opole, Smyk, Kielce, Smyk Łódź, Smyk Olsztyn czy Smyk Białystok. Ich oferta powinna spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dział Smyk Outlet to specjalne miejsce w sklepie internetowym, gdzie kupimy ubrania i buty nawet do 70% taniej. Warto się spieszyć, bo oferta jest ograniczona.

Znajdujące się w sklepach Smyk promocje od lat przyciągają rodziców, którzy chcą kupić coś swoim pociechom, a przy okazji nieco zaoszczędzić. Warto zaznaczyć, że znajdujące się w ofercie salonów Smyk zabawki służą także edukacji i przyczyniają się do rozwoju wyobraźni dzieci.