Znajdź Fisher Price w Twoim mieście

Coś ciekawego o sklepach Fisher Price

Fisher Price

W Polsce działa kilkadziesiąt sklepów z rekomendacją Fisher Price. Dużą popularnością cieszy się mata edukacyjna Fisher Price dla noworodków z pluszakami, światełkami, efektami dźwiękowymi i grającą muzyką. Ponadto sklepy oferują takie lubiane przez dzieci i rodziców produkty jak: karuzela Fisher Price, leżaczek Fisher Price, huśtawka Fisher Price, nocnik Fisher Price czy leżaczek bujaczek Fisher Price.

Chodzik Fisher Price i pchacz Fisher Price to znakomite zabawki dla dzieci, które uczą się chodzić. Jest to jeden z wielu produktów marki, który łączy w sobie cechy edukacyjne i rozrywkowe. Dla nieco młodszych dzieci przeznaczony jest skoczek Fisher Price pozwalający odkrywać maluchowi świat z zupełnie nowej strony.

Od 1993 roku marka Fisher Price należy do koncernu Mattel, a zabawki Fisher Price cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie.

Każda zabawka Fisher Price jest wyjątkowa - i tak np. bujaczek Fisher Price posiada wbudowaną funkcję wibracji, dwie wyjątkowe zabawki przymocowane do uchwytu i metalowe płozy, które nadają mu stabilność.

Dla nieco starszych dzieci idealny będzie stolik edukacyjny Fisher Price, w którym znajdziemy zabawkowy laptop, książkę do nauki pierwszych słów, telefon i minipianinko. W pamięci zabawki zapisano aż 60 melodii pobudzających wyobraźnię dziecka.

Świetną zabawką do wózka podczas spaceru jest gąsienica Fisher Price, miękka zabawka z gryzaczkami i grzechotkami, dzięki której dziecko nie będzie nudzić. Krzesełko do karmienia Fisher Price występuje w wielu wersjach kolorystycznych; ponadto dostępne są modele z różnymi ustawieniami wysokości i nachylenia oparcia.

Kolejną zabawką, która łączy zabawę z edukacją jest pociąg Fisher Price; posiada on trzy poziomy nauki: odkrywanie, zachęcanie i naśladowanie. Może się nim bawić już 6. miesięczne dziecko.

Inne sklepy z kategorii Dzieci i zabawki - Twoje miasto

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.