Ulubione

Fisher Price - Gazetka, oferta i promocje

Ulubione

Fisher Price i katalogi z kategorii Dzieci i zabawki w Twoim mieście i okolicach

Dodaj 5.10.15. do Ulubionych
Oferty 5.10.15. na ulotce Kraków
KUPON
Dodaj 5.10.15. do Ulubionych
Oferty 5.10.15. na ulotce Kraków
KUPON
Dodaj MMdadak do Ulubionych
Oferty MMdadak na ulotce Kraków
KUPON

Zobacz więcej ofert

(0)

Coś ciekawego o sklepach Fisher Price

Fisher Price

W Polsce działa kilkadziesiąt sklepów z rekomendacją Fisher Price. Dużą popularnością cieszy się mata edukacyjna Fisher Price dla noworodków z pluszakami, światełkami, efektami dźwiękowymi i grającą muzyką. Ponadto sklepy oferują takie lubiane przez dzieci i rodziców produkty jak: karuzela Fisher Price, leżaczek Fisher Price, huśtawka Fisher Price, nocnik Fisher Price czy leżaczek bujaczek Fisher Price.

Chodzik Fisher Price i pchacz Fisher Price to znakomite zabawki dla dzieci, które uczą się chodzić. Jest to jeden z wielu produktów marki, który łączy w sobie cechy edukacyjne i rozrywkowe. Dla nieco młodszych dzieci przeznaczony jest skoczek Fisher Price pozwalający odkrywać maluchowi świat z zupełnie nowej strony.

Od 1993 roku marka Fisher Price należy do koncernu Mattel, a zabawki Fisher Price cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie.

Każda zabawka Fisher Price jest wyjątkowa - i tak np. bujaczek Fisher Price posiada wbudowaną funkcję wibracji, dwie wyjątkowe zabawki przymocowane do uchwytu i metalowe płozy, które nadają mu stabilność.

Dla nieco starszych dzieci idealny będzie stolik edukacyjny Fisher Price, w którym znajdziemy zabawkowy laptop, książkę do nauki pierwszych słów, telefon i minipianinko. W pamięci zabawki zapisano aż 60 melodii pobudzających wyobraźnię dziecka.

Świetną zabawką do wózka podczas spaceru jest gąsienica Fisher Price, miękka zabawka z gryzaczkami i grzechotkami, dzięki której dziecko nie będzie nudzić. Krzesełko do karmienia Fisher Price występuje w wielu wersjach kolorystycznych; ponadto dostępne są modele z różnymi ustawieniami wysokości i nachylenia oparcia.

Kolejną zabawką, która łączy zabawę z edukacją jest pociąg Fisher Price; posiada on trzy poziomy nauki: odkrywanie, zachęcanie i naśladowanie. Może się nim bawić już 6. miesięczne dziecko.

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2018 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar , 08039 Barcelona

Informacje prawne

Najnowsze oferty!

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Fisher Price i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Twoje miasto

Sprawdź naszą Politykę prywatności