Tiendeo official website

Nowości | Mężczyzna

Wygasa dzisiaj

Promocje NIKE

Szukasz najlepszych promocji z NIKE?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w NIKE, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od NIKE ani żadnych innych sklepów z kategorii Sport w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 5 gazetek od NIKE on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki NIKE "Nowości | Mężczyzna" ważna od 08/04/2023 do 05/06/2023 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne sklepy z kategorii Sport

  • Logo 4F
  • Logo Decathlon
  • Logo Martes Sport
  • Logo Sizeer
  • Logo The North Face
  • Logo Romet

NIKE, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Co ciekawego w NIKE?

Z marką związanych jest wiele dziwnych historii. Według jednej z nich pierwsza para butów została stworzona w gofrownicy po tym, jak Bowerman doznał olśnienia obserwując swoją żonę przygotowującą śniadanie. Zrobił lekkie, charakteryzujące się doskonałą przyczepnością podeszwy – swój pomysł opatentował jako Gofrowy But Nike. Warto wiedzieć też, że charakterystyczne logo Nike, znane jako Swoosh (Szum), zostało wymyślone przez studentkę dizajnu, Carolyn Davidson, i kosztowało firmę 35 dolarów (odpowiednik dzisiejszych 200), jednak posiadane przez projektantkę akcje Nike są obecnie warte ponad 640 000.

Słynne hasło reklamowe, Just Do It (Po prostu to zrób), zostało zainspirowane słowami „Let’s do it” (No zróbmy to), wypowiedzianymi przez seryjnego zabójcę, Gary’ego Gilmore’a, tuż przed egzekucją. Największy sklep Nike znajduje się przy Oxford Street w Londynie.

Nike: Założona w 1964 roku jako Blue Ribbon Sports, nazwę zmieniono w 1971. Marka jest obecna w 43 krajach i posiada 679 fabryk, w których zatrudnia ponad milion pracowników.

Z marką związanych jest wiele dziwnych historii. Według jednej z nich pierwsza para butów została stworzona w gofrownicy po tym, jak Bowerman doznał olśnienia obserwując swoją żonę przygotowującą śniadanie. Zrobił lekkie, charakteryzujące się doskonałą przyczepnością podeszwy – swój pomysł opatentował jako Gofrowy But Nike. Warto wiedzieć też, że charakterystyczne logo Nike, znane jako Swoosh (Szum), zostało wymyślone przez studentkę dizajnu, Carolyn Davidson, i kosztowało firmę 35 dolarów (odpowiednik dzisiejszych 200), jednak posiadane przez projektantkę akcje Nike są obecnie warte ponad 640 000. Słynne hasło reklamowe, Just Do It (Po prostu to zrób), zostało zainspirowane słowami „Let’s do it” (No zróbmy to), wypowiedzianymi przez seryjnego zabójcę, Gary’ego Gilmore’a, tuż przed egzekucją. Największy sklep Nike znajduje się przy Oxford Street w Londynie.

Nike: Założona w 1964 roku jako Blue Ribbon Sports, nazwę zmieniono w 1971. Marka jest obecna w 43 krajach i posiada 679 fabryk, w których zatrudnia ponad milion pracowników.

 

Sklep NIKE w Internecie to idealny sposób na wygodne i bezpieczne zakupy; znajdziemy w nim atrakcyjne promocje i wyprzedaże.

Dzięki NIKE ID klienci mogą spersonalizować dostępne w sklepie internetowym NIKE buty, np. poprzez dopasowanie cholewki, wybór odpowiedniej podeszwy czy umieszczenie swojego imienia na bucie. 

Karty Upominkowe NIKE to idealny pomysł na prezent, dzięki któremu bliska osoba będzie sama mogła wybrać butyodzież lub plecak Nike spełniające jej oczekiwania.

Znajdujące się w ofercie salonów buty Nike męskie charakteryzują się wytrzymałością i wysokim komfortem noszenia. Panowie mogą też nabyć odzież z kolekcji inspirowanych najpopularniejszymi modelami butów.

Śledź Tiendeo

facebooktwitter

Pobierz aplikację Tiendeo

Pobierz aplikację TiendeoPobierz aplikację Tiendeo

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne |
Zarządzaj plikami cookie