Tiendeo official website

Oferty NIKE

Ponad miesiąc

  Promocje NIKE

  Szukasz najlepszych promocji z NIKE?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w NIKE, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od NIKE ani żadnych innych sklepów z kategorii Sport w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka NIKE on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki NIKE "Oferty NIKE" ważna od od 9/11 do do 9/11 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Sport

  • Logo Decathlon
  • Logo Romet
  • Logo Salomon
  • Logo 4F
  • Logo Regatta
  • Logo NIKE

  NIKE, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Co ciekawego w NIKE?

  Z marką związanych jest wiele dziwnych historii. Według jednej z nich pierwsza para butów została stworzona w gofrownicy po tym, jak Bowerman doznał olśnienia obserwując swoją żonę przygotowującą śniadanie. Zrobił lekkie, charakteryzujące się doskonałą przyczepnością podeszwy – swój pomysł opatentował jako Gofrowy But Nike. Warto wiedzieć też, że charakterystyczne logo Nike, znane jako Swoosh (Szum), zostało wymyślone przez studentkę dizajnu, Carolyn Davidson, i kosztowało firmę 35 dolarów (odpowiednik dzisiejszych 200), jednak posiadane przez projektantkę akcje Nike są obecnie warte ponad 640 000.

  Słynne hasło reklamowe, Just Do It (Po prostu to zrób), zostało zainspirowane słowami „Let’s do it” (No zróbmy to), wypowiedzianymi przez seryjnego zabójcę, Gary’ego Gilmore’a, tuż przed egzekucją. Największy sklep Nike znajduje się przy Oxford Street w Londynie.

  Nike: Założona w 1964 roku jako Blue Ribbon Sports, nazwę zmieniono w 1971. Marka jest obecna w 43 krajach i posiada 679 fabryk, w których zatrudnia ponad milion pracowników.

  Z marką związanych jest wiele dziwnych historii. Według jednej z nich pierwsza para butów została stworzona w gofrownicy po tym, jak Bowerman doznał olśnienia obserwując swoją żonę przygotowującą śniadanie. Zrobił lekkie, charakteryzujące się doskonałą przyczepnością podeszwy – swój pomysł opatentował jako Gofrowy But Nike. Warto wiedzieć też, że charakterystyczne logo Nike, znane jako Swoosh (Szum), zostało wymyślone przez studentkę dizajnu, Carolyn Davidson, i kosztowało firmę 35 dolarów (odpowiednik dzisiejszych 200), jednak posiadane przez projektantkę akcje Nike są obecnie warte ponad 640 000. Słynne hasło reklamowe, Just Do It (Po prostu to zrób), zostało zainspirowane słowami „Let’s do it” (No zróbmy to), wypowiedzianymi przez seryjnego zabójcę, Gary’ego Gilmore’a, tuż przed egzekucją. Największy sklep Nike znajduje się przy Oxford Street w Londynie.

  Nike: Założona w 1964 roku jako Blue Ribbon Sports, nazwę zmieniono w 1971. Marka jest obecna w 43 krajach i posiada 679 fabryk, w których zatrudnia ponad milion pracowników.

   

  Sklep NIKE w Internecie to idealny sposób na wygodne i bezpieczne zakupy; znajdziemy w nim atrakcyjne promocje i wyprzedaże.

  Dzięki NIKE ID klienci mogą spersonalizować dostępne w sklepie internetowym NIKE buty, np. poprzez dopasowanie cholewki, wybór odpowiedniej podeszwy czy umieszczenie swojego imienia na bucie. 

  Karty Upominkowe NIKE to idealny pomysł na prezent, dzięki któremu bliska osoba będzie sama mogła wybrać butyodzież lub plecak Nike spełniające jej oczekiwania.

  Znajdujące się w ofercie salonów buty Nike męskie charakteryzują się wytrzymałością i wysokim komfortem noszenia. Panowie mogą też nabyć odzież z kolekcji inspirowanych najpopularniejszymi modelami butów.