Lato 2022 Wycieczki

Ponad miesiąc
Zobacz katalog

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi ITAKA i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Podróże

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Podróże - twoje miasto

ITAKA, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

ITAKA

Co roku oferta biura podróży ITAKA poszerza się o nowe, atrakcyjne kierunki wyjazdowe. Szczegóły, pełną ofertę i promocje ITAKA można poznać dzięki katalogom. Co roku wydawane są dwie edycje katalogów ITAKA: LATO (4 katalogi) oraz ZIMA. Katalog ITAKA Lato 2015 przejrzeć można na Tiendeo.pl.

ITAKA kładzie duży nacisk na jakość obsługi klientów - tak, aby zawsze czuli się bezpiecznie wybierając się na wczasy czy wycieczki z ITAKA. Dużym zainteresowaniem klientów biura cieszą się takie kierunki jak Turcja, Egipt, Cypr, Grecja i Teneryfa. Jedną z najchętniej wybieranych ofert jest Itaka Last Minute.

Od 2010 r. realizowany jest projekt "ITAKA GALA - Podróże w stylu gwiazd", którego celem jest dostarczanie klientom wypoczynku w wersji luksusowej.

ITAKA oferuje klientom wypoczynek w niemal 100 miejscach na całym świecie. Zjechana wzdłuż i wszerz z ITAKA Grecja czy lepiej poznana dzięki ITAKA Turcja na zawsze zostaną w naszych wspomnieniach.

W 2013 roku biuro ITAKA zawiązało partnerstwo z organizacją UNICEF w ramach, którego pomaga dzieciom porzuconym przez rodziców w Maroko. Celem współpracy z UNICEF jest zachęcenie wszystkich podróżników do zwracania uwagi na etykę podróżowania oraz kulturę krajów, które odwiedzają.

Wyrażone o biurze podróży ITAKA opinie w Internecie potwierdzają, że jest to sprawdzony partner, który dołoży wszelkich starań, aby nasz wypoczynek był jak najlepszy.

Katalog ITAKA 2015 dostępny jest na Tiendeo.pl; znajdziemy w nim najciekawsze oferowane przez biuro podróży ITAKA wycieczki i promocje.

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne