Inni użytkownicy przeglądają także

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Almatur i ekskluzywne oferty od Tiendeo Twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Podróże - Twoje miasto

Coś ciekawego o sklepach Almatur

Almatur

Biuro Almatur znajdziemy w wielu dużych miastach, wymienić można choćby: Almatur Katowice, Almatur Łódź, Almatur Lublin, Almatur Częstochowa, Almatur Warszawa czy Almatur Białytsok. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów, a profesjonalni agenci chętnie odpowiedzą na każde pytanie.

Oferta biura podróży Almatur obejmuje ponad 500 propozycji wyjazdów do najciekawszych miejsc na świecie. Dostępne w ofercie Almatur wycieczki i tak lubiane przez klientów Almatur obozy młodzieżowe są specjalnością firmy od czasu jej powstania. Almatur oferuje także autokary do wynajęcia, wyjazdy Work & Travel i wycieczki last minute.

Oferowane w biurach Almatur kolonie podzielone są na kategorie tematyczne. Młodzi ludzie mogą wyjechać na obóz detektywistyczny, szybowcowy czy przygodowo-survivalowy. Wysoka jakość oferowanych kolonii została nagrodzona certyfikatem Kidzone.

Warto też wspomnieć o takich biurach jak: Almatur Poznań, Almatur Kraków czy Almatur Wrocław. Są one zlokalizowane w dogodnych częściach miast, dzięki czemu dojazd do nich jest bezproblemowy.

Almatur Polska oferuje swoim klientom liczne zniżki, promocje i programy lojalnościowe; dużą popularnością cieszy się program "Single bez dopłat", pozwalający zaoszczędzić pieniądze podczas wyjazdu.

Zamieszczone o Almatur opinie w Internecie potwierdzają, że jest to sprawdzony partner i lider w organizowaniu wyjazdów młodzieżowych.

Najnowsza oferta Almatur Kolonie 2015 to propozycje ekscytujących wyjazdów w ciekawe miejsca oraz obozów językowych, przygodowych, sportowych i artystycznych.