Nowości | Kobieta

Ważny 9 dni
Zobacz katalog

Szukasz najlepszych promocji z Adidas?

Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Adidas, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Adidas ani żadnych innych sklepów z kategorii Sport w Twoim mieście. Obecnie dostępnych jest 2 gazetek od Adidas on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Adidas "Nowości | Kobieta" ważna od 09/08/2022 do 06/10/2022 i zacznij oszczędzać już teraz!

Inne sklepy z kategorii Sport

adidas, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Co ciekawego w Adidas?

Adolf (Adi) Dassler był cichym i wysportowanym mężczyzną. Jeszcze jako chłopiec nauczył się rzemiosła od ojca, szewca, i założył w pralni matki mały warsztat. Jego brat, Rudolf Dassler, towarzyski, urodzony sprzedawca był zupełnym przeciwieństwem brata. Chłopcy dorastali w niemieckim mieście Herzogenaurach. W 1924 roku założyli wspólny interes, Fabrykę Butów Braci Dassler.

Firma kwitła, podczas gdy relacje między nimi coraz bardziej się pogarszały. Sprzeczali się na tematy biznesowe i polityczne, a ich żony się nie znosiły. Pod koniec lat 40. Rudolf opuścił rodzinny interes, zakładając konkurencyjną firmę w tym samym mieście po drugiej stronie rzeki. Adi zmienił nazwę spółki na Adidas, a Rudolf zarejestrował markę Puma.

Adidas: Firma Adidas Group zatrudnia w sumie ponad 53,731 osób w 160 krajach, wytwarzając ponad 660 milionów sztuk różnego rodzaju produktów rocznie.  

Nieoczekiwany zwrot przyszedł w 1954 roku, kiedy to reprezentacja RFN wygrała z Węgrami w finale mistrzostw świata w piłce nożnej, po raz pierwszy w historii zdobywając mistrzowski tytuł. Niemieccy zawodnicy grali w Adidasach, co przyczyniło się do nagłego wzrostu popularności marki, a sam Adi pojawiał się na pierwszych stronach gazet.

Dzisiaj jedynym spadkobiercą rodziny Dasslerów w firmie jest wnuk Rudolfa, Frank Dassler, który w przeszłości pracował w Pumie, wiodącej marce w USA. Te i inne historie związane z rodziną Dasslerów można znaleźć w książce „Sneaker Wars” dziennikarki Barbary Smit.

Adidas: Założony w 1924 roku w Herzogenaurach, obecny w 160 krajach. Zatrudnia ponad 50 000 osób na całym świecie, z czego 50% stanowią kobiety. Produkcja firmy przekracza 600 milionów par butów.

Internetowy sklep Adidas to doskonałe miejsce na wygodne zakupy bez wychodzenia z domu i skorzystanie z atrakcyjnych promocji; działa w nim outlet oferujący końcówki kolekcji.

Adidas to coś więcej niż tylko buty; firma oferuje klientom także legginsy Adidas i dresy Adidas doskonałe podczas trenowania. Bluza Adidas wyróżni nas podczas spotkań ze znajomymi, na które na pewno się nie spóźnimy posiadając zegarek Adidas. Natomiast każdy plecak Adidas i torba Adidas to połączenie funkcjonalności z modnym designem.

Adidas umożliwia swoim klientom personalizowanie zakupionego obuwia poprzez dobór odpowiedniego koloru czy dodanie swojego imienia na butach. Idealnym modelem do takich eksperymentów są buty Adidas ZX 500.

Trampki Adidas są idealnym rozwiązaniem dla ludzi prowadzących aktywny miejski tryb życia.

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi adidas i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Sport

Politykę prywatności

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne |
Zarządzaj plikami cookie