Tiendeo official website

Oferty Adidas

Ponad miesiąc

  Szukasz najlepszych promocji z Adidas?

  Jeśli rozglądasz się za największymi rabatami w Adidas, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo zgromadziliśmy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnej internetowej promocji od Adidas ani żadnych innych sklepów z kategorii Sport w Twoim mieście. Obecnie dostępna jest jedna gazetka Adidas on Tiendeo. Przejrzyj najnowsze gazetki Adidas "Oferty Adidas" ważna od od 9/11 do do 9/11 i zacznij oszczędzać już teraz!

  Inne katalogi z kategorii Sport

  • Logo 4F
  • Logo Decathlon
  • Logo Martes Sport
  • Logo Sizeer
  • Logo The North Face
  • Logo Romet

  Adidas, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

  Co ciekawego w Adidas?

  Adolf (Adi) Dassler był cichym i wysportowanym mężczyzną. Jeszcze jako chłopiec nauczył się rzemiosła od ojca, szewca, i założył w pralni matki mały warsztat. Jego brat, Rudolf Dassler, towarzyski, urodzony sprzedawca był zupełnym przeciwieństwem brata. Chłopcy dorastali w niemieckim mieście Herzogenaurach. W 1924 roku założyli wspólny interes, Fabrykę Butów Braci Dassler.

  Firma kwitła, podczas gdy relacje między nimi coraz bardziej się pogarszały. Sprzeczali się na tematy biznesowe i polityczne, a ich żony się nie znosiły. Pod koniec lat 40. Rudolf opuścił rodzinny interes, zakładając konkurencyjną firmę w tym samym mieście po drugiej stronie rzeki. Adi zmienił nazwę spółki na Adidas, a Rudolf zarejestrował markę Puma.

  Adidas: Firma Adidas Group zatrudnia w sumie ponad 53,731 osób w 160 krajach, wytwarzając ponad 660 milionów sztuk różnego rodzaju produktów rocznie.  

  Nieoczekiwany zwrot przyszedł w 1954 roku, kiedy to reprezentacja RFN wygrała z Węgrami w finale mistrzostw świata w piłce nożnej, po raz pierwszy w historii zdobywając mistrzowski tytuł. Niemieccy zawodnicy grali w Adidasach, co przyczyniło się do nagłego wzrostu popularności marki, a sam Adi pojawiał się na pierwszych stronach gazet.

  Dzisiaj jedynym spadkobiercą rodziny Dasslerów w firmie jest wnuk Rudolfa, Frank Dassler, który w przeszłości pracował w Pumie, wiodącej marce w USA. Te i inne historie związane z rodziną Dasslerów można znaleźć w książce „Sneaker Wars” dziennikarki Barbary Smit.

  Adidas: Założony w 1924 roku w Herzogenaurach, obecny w 160 krajach. Zatrudnia ponad 50 000 osób na całym świecie, z czego 50% stanowią kobiety. Produkcja firmy przekracza 600 milionów par butów.

  Internetowy sklep Adidas to doskonałe miejsce na wygodne zakupy bez wychodzenia z domu i skorzystanie z atrakcyjnych promocji; działa w nim outlet oferujący końcówki kolekcji.

  Adidas to coś więcej niż tylko buty; firma oferuje klientom także legginsy Adidas i dresy Adidas doskonałe podczas trenowania. Bluza Adidas wyróżni nas podczas spotkań ze znajomymi, na które na pewno się nie spóźnimy posiadając zegarek Adidas. Natomiast każdy plecak Adidas i torba Adidas to połączenie funkcjonalności z modnym designem.

  Adidas umożliwia swoim klientom personalizowanie zakupionego obuwia poprzez dobór odpowiedniego koloru czy dodanie swojego imienia na butach. Idealnym modelem do takich eksperymentów są buty Adidas ZX 500.

  Trampki Adidas są idealnym rozwiązaniem dla ludzi prowadzących aktywny miejski tryb życia.