Tiendeo official website
Zapisz się do naszego newslettera
Wkrótce opublikujemy oferty Akcesoria.

Szukasz najlepszych okazji na Akcesoria?

Jeżeli rozglądasz się za największymi rabatami na Akcesoria, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na Tiendeo aktualizujemy wszystkie gazetki, więc nie przegapisz żadnych promocji internetowych na Akcesoria lub dowolny inny produkts.Zapisz się do naszego newslettera, żeby być na bieżąco z najnowszymi okazjami oferującymi Akcesoria i bądź pierwszą osobą, która dowie się o najlepszych okazjach w Internecie.

Akcesoria, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

AkcesoriaNadchodzi listopad i wielu wielbicieli dużych wyprzedaży oczekuje z niecierpliwością dni poprzedzających Black Friday, żeby zaplanować swoje zakupy i jak najwięcej zaoszczędzić. Robią długą listę rzeczy, które chcą kupić i szykują się na nadejście wielkiego dnia, Czarny Piątek, lepiej znany pod nazwą Black Friday.

Czym jest Black Friday?

 

Czarny Piątek przyszedł do nas ze Stanów Zjednoczonych, gdzie narodził się w 1977. Powstał w celu rozkręcenia bożonarodzeniowych kampanii. Od 2013 obchodzi się go w Polsce w dokładnie tym samym dniu, co w kraju z którego pochodzi. Bierze w nim udział wiele sklepów i wielu klientów, którzy szukają najlepszych ofert podczas dnia obniżek. 

 Które sklepy biorą udział?

W tym roku, Czarny Piątek rozpocznie się 27 listopada. Ciesz się ofertami z zakresu informatyki, elektroniki, mody, domu i wielu więcej żeby zrobić zakupy z upustami aż do 80%, zarówno online jak i w sklepach stacjonarnych. Tego dnia rozpoczyna się sezon zakupów świątecznych z ciekawymi ofertami wielu różnych sklepów w całym kraju. 

bell

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Politykę prywatności

Śledź Tiendeo

facebooktwitter

Pobierz aplikację Tiendeo

Pobierz aplikację TiendeoPobierz aplikację Tiendeo

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne |
Zarządzaj plikami cookie