Tesco to teraz Netto

Ponad miesiąc
Zobacz katalog

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Tesco i ekskluzywne oferty od Tiendeo twoje miasto

Chcę też otrzymywać gazetki z kategorii Supermarkety

Politykę prywatności

Inne sklepy z kategorii Supermarkety - twoje miasto

Tesco, wszystkie oferty na wyciągnięcie ręki

Co ciekawego w Tesco?

Według wielu specjalistów śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia i powinno być obfite i bogate w składniki odżywcze. Na przeszkodzie stoją jednak tradycyjne nawyki żywieniowe – w niektórych krajach śniadanie sprowadza się do drobnej, słodkiej przekąski.

Na stronie projektu „Eat Happy” znajdziemy kilka pomysłów na pożywne śniadanie. Jednym z nich jest owocowe musli i tosty z bananami. Można też spróbować szkockich naleśników, które są zdrowszym odpowiednikiem ich amerykańskich kuzynów. Dla wyjątkowych łasuchów, którym powyższe nie wystarczą, przygotowano przepis na owsiankę i płatki śniadaniowe.

Żeby zachęcić dzieci do zdrowszego odżywania się, projekt „Eat Happy” przygotował specjalne pamiętniki, które można wydrukować i zapisywać w nich, co się jadło na śniadanie każdego dnia. Na stronie dostępne są także certyfikaty i naklejki motywujące do trzymania się nowych nawyków.

Tesco: powstało w 1919 roku w Wielkiej Brytanii. Marka posiada ponad 2000 sklepów w 12 krajach Azji i Europy. Obecnie zatrudnia ponad pół miliona osób.

Dziś Tesco prowadzi w Polsce 400 sklepów i zatrudnia 30 tysięcy osób. Oferta Tesco obejmuje produkty od ponad 1500 polskich dostawców. Promocje Tesco, informacje dotyczące sprzedaży i godziny otwarcia Tesco zawierają wydawane regularnie gazetka Tesco i katalog Tesco.

Tesco prowadzi działalność w 14 krajach na świecie i zatrudnia 492 tysiące osób. Strategicznym obszarem działalności sklepu jest Wielka Brytania gdzie sklep Tesco znaleźć można niemal na każdym rogu ulicy.

Sklep internetowy E Tesco oferuje klientom możliwość zrobienia wygodnych i bezpiecznych zakupów online. Szybka dostawa i dobra polityka zwrotów sprawiają, że klienci chętnie korzystają z tej metody robienia zakupów.

Ulotka Tesco zawiera informacje o nowościach, promocjach i wyjątkowych okazjach.

W sklepach Tesco nabyć można odzież wiodącej międzynarodowej marki Tesco F&F, oferującej modowe rozwiązania w przystępnych cenach.

Co ciekawe, dużą popularnością wśród klientów cieszą się dostępne w Tesco zabawki dla dzieci, a także znajdujące się w większości marketów Tesco rowery.

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Informacje prawne