Saturn
Saturn

Saturn - Promocje, gazetka i oferta

Znajdź Saturn w Twoim mieście

Najpopularniejsze dla Elektronika i AGD

Coś ciekawego o sklepach Saturn

Co ciekawego w Saturnie?

Słownik Merriama-Webstera definiuje 'trendsettera' jako kogoś, kto zapoczątkowuje nową modę czy styl, lub sprawia, że stają się one popularne. Urban Dictionary z kolei określa go jako kogoś, za kim podążają inni. Słowo to może odnosić się zarówno do konkretnych ludzi jak i firm.

Oczywiście nie ma organizacji przyznającej tytuł trendsettera, ale w sieci znaleźć można kilka porad przeznaczonych dla początkujących kreatorów trendów. Designer Preston Bailey zauważa na swoim blogu, że dobry trendsetter musi popełniać błędy oraz wierzyć w swoją kreatywność. Poza tym powinien działać inaczej niż wszyscy i nie komplikować niepotrzebnie pomysłów.

Trendsetterzy najczęściej kojarzeni są z modą, z wybitnymi projektantami decydującymi, co będzie się nosić. Znajdziemy ich jednak w każdej branży: w technologii będą to firmy oferujące najlepsze innowacje, w kulturze filmy lub książki zapoczątkowujące trendy, a w gastronomii kucharze wymyślający skuteczne i zdrowie diety.

Saturn przewidział nadchodzące trendy, kiedy jako jeden z pierwszych sklepów stworzył oddzielne pokoje do odsłuchu urządzeń Hi-Fi, dzisiaj ma je prawie każdy liczący się sklep z elektroniką.

Saturn: marka powstała 1961 roku w Kolonii. Saturn posiada ponad 150 sklepów w takich krajach jak: Austria, Francja, Włochy czy Rosja. W Polsce działa obecnie 19 sklepów firmy.

Saturn Warszawa to salony zlokalizowane w najpopularniejszych galeriach handlowych stolicy - klienci chętnie odwiedzają sklepy Saturn Złote Tarasy i Saturn Arkadia. Saturn oferuje również szeroki asortyment produktów w ramach marek własnych, których podstawową cechą jest gwarancja „Więcej za mniej”. Są to urządzenia ciekawie zaprojektowane, wysokiej jakości technologicznej ale w niższej cenie niż popularne rynkowe odpowiedniki.

W 1997 roku sklep Saturn w niemieckiej Kolonii pobił rekord sprzedaży płyt CD w ciągu jednego dnia - obrót wyniósł wtedy ponad milion marek.

Promocyjna gazetka Saturn znajduje się na Tiendeo.pl; warto się z nią zapoznać przed udaniem się na zakupy.

Warto też wspomnieć o takich salonach jak Saturn Łódź, Saturn Lubin, Saturn Łódź, Saturn Gdynia czy Saturn Gliwice. Ich klienci mogą skorzystać z wielu usług dodatkowych jak: gwarancja plus, karta podarunkowa czy transport sprzętu.

Dostępne w sklepach Saturn promocje od lat przyciągają klientów, którzy lubią polować na okazje.

Oferowane w każdym sklepie Saturn raty to najlepszy sposób, aby od razu cieszyć się wymarzonym sprzętem, a należność spłacić później.

Inne sklepy z kategorii Elektronika i AGD - Twoje miasto

Pobierz aplikację Tiendeo

Śledź Tiendeo

Stale ulepszamy Tiendeo dzieki wykorzystaniu plików cookie. Kontynuujac przegladanie, akceptujesz ich uzycie. Pokaz szczególy