Saturn - Promocje, gazetka i oferta

Saturn i katalogi z kategorii Elektronika i AGD w Twoim mieście i okolicach

  • Promocje
Dodaj Saturn do Ulubionych
Oferty Saturn na ulotce Warszawa
KUPON
Dodaj Saturn do Ulubionych
Oferty Saturn na ulotce Warszawa
KUPON
Dodaj Saturn do Ulubionych
Oferty Saturn na ulotce Warszawa
KUPON

Zobacz więcej ofert

(2)

Coś ciekawego o sklepach Saturn

Co ciekawego w Saturnie?

Słownik Merriama-Webstera definiuje 'trendsettera' jako kogoś, kto zapoczątkowuje nową modę czy styl, lub sprawia, że stają się one popularne. Urban Dictionary z kolei określa go jako kogoś, za kim podążają inni. Słowo to może odnosić się zarówno do konkretnych ludzi jak i firm.

Oczywiście nie ma organizacji przyznającej tytuł trendsettera, ale w sieci znaleźć można kilka porad przeznaczonych dla początkujących kreatorów trendów. Designer Preston Bailey zauważa na swoim blogu, że dobry trendsetter musi popełniać błędy oraz wierzyć w swoją kreatywność. Poza tym powinien działać inaczej niż wszyscy i nie komplikować niepotrzebnie pomysłów.

Trendsetterzy najczęściej kojarzeni są z modą, z wybitnymi projektantami decydującymi, co będzie się nosić. Znajdziemy ich jednak w każdej branży: w technologii będą to firmy oferujące najlepsze innowacje, w kulturze filmy lub książki zapoczątkowujące trendy, a w gastronomii kucharze wymyślający skuteczne i zdrowie diety.

Saturn przewidział nadchodzące trendy, kiedy jako jeden z pierwszych sklepów stworzył oddzielne pokoje do odsłuchu urządzeń Hi-Fi, dzisiaj ma je prawie każdy liczący się sklep z elektroniką.

Saturn: marka powstała 1961 roku w Kolonii. Saturn posiada ponad 150 sklepów w takich krajach jak: Austria, Francja, Włochy czy Rosja. W Polsce działa obecnie 19 sklepów firmy.

Saturn Warszawa to salony zlokalizowane w najpopularniejszych galeriach handlowych stolicy - klienci chętnie odwiedzają sklepy Saturn Złote Tarasy i Saturn Arkadia. Saturn oferuje również szeroki asortyment produktów w ramach marek własnych, których podstawową cechą jest gwarancja „Więcej za mniej”. Są to urządzenia ciekawie zaprojektowane, wysokiej jakości technologicznej ale w niższej cenie niż popularne rynkowe odpowiedniki.

W 1997 roku sklep Saturn w niemieckiej Kolonii pobił rekord sprzedaży płyt CD w ciągu jednego dnia - obrót wyniósł wtedy ponad milion marek.

Promocyjna gazetka Saturn znajduje się na Tiendeo.pl; warto się z nią zapoznać przed udaniem się na zakupy.

Warto też wspomnieć o takich salonach jak Saturn Łódź, Saturn Lubin, Saturn Łódź, Saturn Gdynia czy Saturn Gliwice. Ich klienci mogą skorzystać z wielu usług dodatkowych jak: gwarancja plus, karta podarunkowa czy transport sprzętu.

Dostępne w sklepach Saturn promocje od lat przyciągają klientów, którzy lubią polować na okazje.

Oferowane w każdym sklepie Saturn raty to najlepszy sposób, aby od razu cieszyć się wymarzonym sprzętem, a należność spłacić później.

Pobierz aplikację Tiendeo
Najnowsze oferty!

Nowości z Tiendeo

Otrzymuj emailem nowe katalogi
Saturn - Twoje miasto

Sprawdź naszą Politykę prywatności