Znajdź Piotr i Paweł w Twoim mieście

Najpopularniejsze dla Supermarkety

Coś ciekawego o sklepach Piotr i Paweł

Piotr i Paweł

Delikatesy Piotr i Paweł znajdują się w większości dużych miast, do najpopularniejszych należą m.in.: Piotr i Paweł Poznań, Piotr i Paweł Warszawa, Piotr i Paweł Wrocław, Piotr i Paweł Kraków oraz Piotr i Paweł Katowice. Klienci bardzo chwalą obowiązujące w sieci Piotr i Paweł godziny otwarcia.

W ofercie znajdziemy świeże produkty spożywcze znanych marek, a także ponad 700 produktów sygnowanych logo Piotr i Paweł – są to wysokiej jakości artykuły w rozsądnych cenach: przetwory, wędliny, nabiał, makarony, oliwki, sosy i chipsy. Ponadto znajdziemy tu chemię, produkty gospodarcze i asortyment dla zwierząt. Dostępna na Tiendeo.pl i na stronie sklepu Piotr i Paweł gazetka prezentuje nowości w ofercie.

Sklep Piotr i Paweł przywiązuje dużą wagę do społecznej odpowiedzialności biznesu. Dlatego wspiera akcje charytatywne i projekty edukacyjne – np. „Świadoma mama”. Na rzecz pomocy dzieciom działa Fundacja „Radość Dzieciom Piotr i Paweł”.

Na wygodne zakupy bez wychodzenia z domu zaprasza sklep internetowy Piotr i Paweł; dostępne w nim atrakcyjne promocje na pewno zadowolą miłośników polowania na okazje.

Innowacyjna aplikacja mobilna Piotr i Paweł pozwala na tworzenie list zakupów, wyrobienie karty rabatowej, sprawdzenie aktualnych promocji w sklepach i znalezienie najbliższych delikatesów na mapie. Warto jej użyć zanim zrobimy w internetowym sklepie Piotr i Paweł zakupy online czy odwiedzimy supermarket Piotr i Paweł.

Sklepy Piotr i Paweł oferują także szeroki wybór artykułów ekologicznych BIO. Są one dostępne m.in. w takich placówkach jak: Piotr i Paweł Gdańsk, Piotr i Paweł Toruń, Piotr i Paweł Bydgoszcz czy Piotr i Paweł Łódź.

Najnowszy katalog, gazetka Piotr i Paweł oraz dostępne w marketach Piotr i Paweł promocje można przejrzeć na Tiendeo.pl.

Inne sklepy z kategorii Supermarkety - Twoje miasto

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.