Cubus
Cubus

Cubus - Promocje, gazetka i oferta

Znajdź Cubus w Twoim mieście

Najpopularniejsze dla Ubrania, buty i akcesoria

Coś ciekawego o sklepach Cubus

Cubus

Dostępna w sklepach Cubus kolekcja przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn, znajdziemy w niej: bluzy, sukienki, kurtki, spodnie, leginsy, bieliznę, odzież fitness, stroje kąpielowe oraz akcesoria. Dużą popularnością cieszy się także odzież dla dzieci.

Salony firmowe Cubus Polska znaleźć można w dużych miastach. Najpopularniejsze to: Cubus Warszawa, Cubus Wrocław, Cubus Kraków, Cubus Bydgoszcz, Cubus Łódź, Cubus Katowice, Cubus Szczecin i Cubus Lublin. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów, a profesjonalna obsługa chętnie doadzi i pomoże w dokonaniu wyboru.

W 2006 roku sklep Cubus rozpoczął współpracę z międzynarodową organizacją UNICEF; działania firmy skierowane są przede wszystkim na poprawę warunków życia bezdomnych dzieci z Bangladeszu.

Opinie zadowolonych klientów potwierdzają, że Cubus to sprawdzona marka, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Panie chwalą na przykład znajdujące się w ofercie Cubus kurtki w modnych kolorach.

Dostępną w kolekcjach Cubus odzież można kupić online w wielu popularnych polskich sklepach internetowych, gdzie znajdziemy ciekawe promocje i przystępne ceny. W sieci dużą popularnością cieszy się oferowana przez Cubus bielizna.

Kolekcja Cubus "Organic" została stworzona z myślą o tych, którym zależy na ochronie środowiska - użyta w niej bawełna jest wolna od GMO i szkodliwych pestycydów. Dlatego kupując dostępne w ofercie Cubus sukienki wspieramy działalność ekologiczną.

Dostępne w sklepach Cubus promocje od lat przyciagają miłośników polowania na okazje.

Inne sklepy z kategorii Ubrania, buty i akcesoria - Twoje miasto

Pobierz aplikację Tiendeo

Śledź Tiendeo

Stale ulepszamy Tiendeo dzieki wykorzystaniu plików cookie. Kontynuujac przegladanie, akceptujesz ich uzycie. Pokaz szczególy