Ulubione

allegro.pl - Kod rabatowy, oferta i kupony

Ulubione
Wkrótce opublikujemy oferty Allegro.pl

Katalogi Ubrania, buty i akcesoria

Coś ciekawego o sklepach allegro.pl

Co ciekawego na Allegro.pl?

Pewien melancholijny Allegrowicz postanowił wystawić na sprzedaż… bałwana tyle, że w innym stanie skupienia. Na aukcji można było kupić zwykłą butelkę wody z naklejką „Roztopiony bałwan”. W opisie aukcji zabrakło jednak informacji, czy możliwe jest odzyskanie oryginalnego bałwana. 

Na portalu można też było kupić powietrze, którym oddychał Justin Bieber koncertujący w Polsce, zużyte butelki po piwie, a nawet drzwi do lasu. Dla urodzonych pechowców powstała aukcja oferująca trzymanie kciuków za kupującego lub jego najbliższych podczas ważnych życiowych wydarzeń. 

Jednak niektórzy idą jeszcze dalej. W 2012 roku zapobiegawczy użytkownik Allegro postanowił uratować zmierzającą ku zagładzie ludzkość, wystawiając na sprzedaż Certyfikaty Ocalenia Przed Końcem Świata W Dniu 21.12.2012. Warto dodać, że sprzedawca wykazał się profesjonalizmem, gwarantując zwrot pieniędzy każdemu, kto końca świata nie przeżyje. Podobno znaleźli się nabywcy.   

Allegro.pl: marka została założona w 1999 roku w Poznaniu. Od 2000 roku firma należy do brytyjskiej spółki QXL. Od 2007 na Allegro.pl poza aukcjami funkcjonują także sklepy. 

Allegro.pl współpracuje z wieloma popularnymi serwisami. Dzięki podpisanej umowie, w dziale Allegro.pl Motoryzacja znajdziemy ogłoszenia z otoMoto.pl. Ponadto oferty Allegro.pl stale pojawiają się na popularnych stronach internetowych, takich jak: Onet.pl, Wirtualna Polska, Interia czy Facebook. Kategoria Allegro.pl samochody powinna więc zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Nie wszyscy wiedzą, że zakończone aukcje można bez problemu przeglądać w archiwum Allegro.pl; znajdziemy tam najważniejsze informacje o sprzedanych produktach, włączając w to opis, zdjęcie i cenę zakupu.

Dział Allegro.pl Nieruchomości posiada w ofercie niezliczone ilości domów, mieszkań, działek, garaży i magazynów do wynajęcia. Klienci mogą upolować naprawdę dobrą okazję.

Inspiracje Allegro.pl to specjalna platforma, na której można przeglądać pomysły na prezenty. Wystarczy wybrać odpowiednią kwotę, a strona sama podsunie nam najlepsze produkty. Dzięki Programowi Ochrony Kupujących użytkownicy Allegro.pl nie muszą się martwić, że zostaną oszukani przez nieuczciwych sprzedawców - klient, który zapłaci i nie otrzyma towaru, może liczyć na zwrot wszystkich poniesionych kosztów.

W dziale Allegro.pl Moda i Uroda znajdziemy najnowsze kolekcje modowe, kosmetyki do włosów i makijażu czy modne nakrycia głowy. Niezdecydowane panie mogą zapoznać się z artykułami i pomysłami na stylizacje dostępnymi na stronie Allegro.

Dostępne na Allegro.pl telefony nabyć można po wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Miłośnicy oldskulowych modeli znajdą tam nawet kultową Nokię 3210!

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2019 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar , 08039 Barcelona

Informacje prawne

Najnowsze oferty!

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi Allegro.pl i ekskluzywne oferty od Tiendeo w Twoje miasto

Sprawdź naszą Politykę prywatności