Allegro.pl
Allegro.pl

allegro.pl - Kod rabatowy, oferta i kupony

Najpopularniejsze dla Ubrania, buty i akcesoria

Coś ciekawego o sklepach allegro.pl

Co ciekawego na Allegro.pl?

Pewien melancholijny Allegrowicz postanowił wystawić na sprzedaż… bałwana tyle, że w innym stanie skupienia. Na aukcji można było kupić zwykłą butelkę wody z naklejką „Roztopiony bałwan”. W opisie aukcji zabrakło jednak informacji, czy możliwe jest odzyskanie oryginalnego bałwana. 

Na portalu można też było kupić powietrze, którym oddychał Justin Bieber koncertujący w Polsce, zużyte butelki po piwie, a nawet drzwi do lasu. Dla urodzonych pechowców powstała aukcja oferująca trzymanie kciuków za kupującego lub jego najbliższych podczas ważnych życiowych wydarzeń. 

Jednak niektórzy idą jeszcze dalej. W 2012 roku zapobiegawczy użytkownik Allegro postanowił uratować zmierzającą ku zagładzie ludzkość, wystawiając na sprzedaż Certyfikaty Ocalenia Przed Końcem Świata W Dniu 21.12.2012. Warto dodać, że sprzedawca wykazał się profesjonalizmem, gwarantując zwrot pieniędzy każdemu, kto końca świata nie przeżyje. Podobno znaleźli się nabywcy.   

Allegro.pl: marka została założona w 1999 roku w Poznaniu. Od 2000 roku firma należy do brytyjskiej spółki QXL. Od 2007 na Allegro.pl poza aukcjami funkcjonują także sklepy. 

Allegro.pl współpracuje z wieloma popularnymi serwisami. Dzięki podpisanej umowie, w dziale Allegro.pl Motoryzacja znajdziemy ogłoszenia z otoMoto.pl. Ponadto oferty Allegro.pl stale pojawiają się na popularnych stronach internetowych, takich jak: Onet.pl, Wirtualna Polska, Interia czy Facebook. Kategoria Allegro.pl samochody powinna więc zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Nie wszyscy wiedzą, że zakończone aukcje można bez problemu przeglądać w archiwum Allegro.pl; znajdziemy tam najważniejsze informacje o sprzedanych produktach, włączając w to opis, zdjęcie i cenę zakupu.

Dział Allegro.pl Nieruchomości posiada w ofercie niezliczone ilości domów, mieszkań, działek, garaży i magazynów do wynajęcia. Klienci mogą upolować naprawdę dobrą okazję.

Inspiracje Allegro.pl to specjalna platforma, na której można przeglądać pomysły na prezenty. Wystarczy wybrać odpowiednią kwotę, a strona sama podsunie nam najlepsze produkty. Dzięki Programowi Ochrony Kupujących użytkownicy Allegro.pl nie muszą się martwić, że zostaną oszukani przez nieuczciwych sprzedawców - klient, który zapłaci i nie otrzyma towaru, może liczyć na zwrot wszystkich poniesionych kosztów.

W dziale Allegro.pl Moda i Uroda znajdziemy najnowsze kolekcje modowe, kosmetyki do włosów i makijażu czy modne nakrycia głowy. Niezdecydowane panie mogą zapoznać się z artykułami i pomysłami na stylizacje dostępnymi na stronie Allegro.

Dostępne na Allegro.pl telefony nabyć można po wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Miłośnicy oldskulowych modeli znajdą tam nawet kultową Nokię 3210!

Inne sklepy online Ubrania, buty i akcesoria

Pobierz aplikację Tiendeo

Śledź Tiendeo

Stale ulepszamy Tiendeo dzieki wykorzystaniu plików cookie. Kontynuujac przegladanie, akceptujesz ich uzycie. Pokaz szczególy