Znajdź Żabka w Twoim mieście

Coś ciekawego o sklepach Żabka

Żabka

Sklep Żabka to jeden z tych sklepówna które można liczyć w najtrudniejszych sytuacjach, w środku nocy i w najbardziej odludnym miejscu. Jeśli całkiem nagle w nieznanej okolicy chcesz kupić np. kisiel truskawkowy sklep Żabka z pewnością jest gdzieś za rogiem, otwarty i w umiarkowanych cenach. Klienci bardzo chwalą obowiązujące w sklepach Żabka godziny otwarcia.

Ciekawym uzupełnieniem oferty marketów Żabka jest Cafe Żabka, czyli funkcjonująca przy niektórych sklepach mini kawiarnia. Można w niej napić się kawy, zjeść hot doga i szybko zregenerować siły. Znajdujące się w sklepach Żabka promocje to jeden z największych atutów sieci. Informacje o nich zawiera gazetka Żabka do przejrzenia na Tiendeo.pl.

Żabka Polska otrzymała nagrodę Convenience Retailer of the Year 2014, a oferowane w sklepach rurki waflowe i kabanosy wieprzowe zdobyły tytuł "Produkt na Medal Pani Domu".

Popularne sklepy Żabka to: Żabka Warszawa, Żabka Poznań, Żabka Kraków i Żabka Wrocław. Ich klienci mogą liczyć na bogaty asortyment, miłą atmosferę oraz ciekawe promocje.

Dostępna w sklepach Żabka oferta powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Znajdziemy tu wszystko, co potrzebne podczas codziennych sprawunków.

Żabka Wielosztuki to specjalna promocja, dzięki której można sporo zaoszczędzić, kupując od razu kilka takich samych produktów i płacąc mniej, niż za każdy z nich osobno.

Sieć sklepów Żabka od wielu lat cieszy się zaufaniem Polaków, którzy chętnie robią w niej zakupy. Przed udaniem się na zakupy dobrą lekturą będzie gazetka promocyjna Żabka znajdująca się na Tiendeo.pl.

Inne sklepy z kategorii Supermarkety - Twoje miasto

TIENDEO używa ciasteczek aby oferować swoje usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Możesz zmienić swoje ustawienia prywatności kiedy tylko chcesz w ustawieniach aplikacji.