Port Łódź

Jak dojechać?

Port Łódź

Port Łódź - Oferty, promocje i sklepy

Jak dojechać?

Centrum handlowe Port Łódź

Centrum Handlowe Port Łódź mieści się na obrzeżach Łodzi, przy trasie wylotowej. Doskonała lokalizacja sprawia, że dojazd do obiektu autobusem, tramwajem czy samochodem nie stanowi najmniejszego problemu. Na kierowców czeka 4500 miejsc parkingowych, z których część przeznaczona jest dla rodzin i niepełnosprawnych.

Sklepy w Port Łódź

Port Łódź

Oferta galerii handlowej obejmuje liczne butiki i markowe sklepy z najnowszą modą, obuwiem, sprzętem elektronicznym, wyposażeniem domu i wieloma innymi wysokiej jakości produktami, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W Porcie Łódź działają takie marki jak: Smyk, Mohito, CCC, Empik, Saturn, Leroy Merlin czy H&M. Ponadto klienci skorzystać mogą z oferty kawiarni i restauracji oraz pralni, kantoru i banku. Na terenie kompleksu handlowego znajduje się także sklep meblowy IKEA.

Znakomite restauracje, rodzinna atmosfera, dogodne godziny otwarcia i dostępne w CH Port Łódź promocje sprawiają, że klienci chętnie robią tutaj zakupy i spędzają czas.

Port Łódź online

Pobierz aplikację Tiendeo

Śledź Tiendeo

Stale ulepszamy Tiendeo dzieki wykorzystaniu plików cookie. Kontynuujac przegladanie, akceptujesz ich uzycie. Pokaz szczególy