Godziny otwarcia Galeria Łódź Przybyszewskiego

Jak dojechać?

Szukasz najlepszych okazji z Galeria Łódź Przybyszewskiego?

Najlepsze promocje ze sklepów z Galeria Łódź Przybyszewskiego działających w Łódź znajdziesz na Tiendeo. Nie przegap rabatów od Pepco, Bricoman, Western Union oraz dowolnych innych sklepów z tego centrum handlowego. Aktualnie dostępnych jest 34 gazetek ze sklepów działających w Galeria Łódź Przybyszewskiego. Przejrzyj gazetki Pepco "Catálogo Looney Tunes" ważna od 16/08/2022 do 24/08/2022 i wykorzystaj wszystkie rabaty internetowe.

Top Sklepy

Sklepy Galeria Łódź Przybyszewskiego

Nowości z Tiendeo

Chce otrzymywac najnowsze katalogi i ekskluzywne oferty od Tiendeo Łódź

Politykę prywatności

Centrum handlowe Galeria Łódź Przybyszewskiego

Oferta handlowa Galerii Łódź to przede wszystkim świetnie zaopatrzony hipermarket Carrefour, w którym kupić można świeże artykuły spożywcze i wiele innych niezbędnych produktów. Znajdziemy tu także sklep obuwniczy CCC, Pepco, market Bricoman, salon prasowy Inmedio, aptekę, drogerię Rossmann i lokale usługowe, takie jak: dorabianie kluczy czy pralnię.

Miła atmosfera, atrakcyjne wyprzedaże, dogodne godziny otwarcia i ciekawe promocje sprawiają, że Galeria Łódź jest chętnie odwiedzana przez mieszkańców. Gazetki promocyjne z ofertą najemców centrum handlowego dostępne są na Tiendeo.pl.

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona