Oferty Black Friday 2019

CZARNY PIĄTEK 2019 TUŻ-TUŻ

Czarny Piątek lada moment, a sklepy już szykują wyjątkowe okazje dla klientów, obiecując niesamowite oszczędności na zakupach. W tym roku zyskujący z roku na rok na popularności Czarny Piątek odbędzie się 29 listopada. Na wyciągnięcie ręki jest wszystko, od wielkich promocji na sprzęty elektroniczne po przystępną modę i akcesoria czy niedrogie urządzenia AGD. Przygotuj się na najlepsze okazje w ten Czarny Piątek!

Najlepsze oferty Tiendeo na Black Friday

Najpopularniejsze sklepy uczestniczące w Black Friday

Lidl
Biedronka
Pepco
Castorama
Media Expert
JYSK
H&M
Kaufland
Reserved
CCC
Tesco
4F
RTV EURO AGD
IKEA
Neonet
Empik
Lewiatan
Netto
Leroy Merlin
Decathlon
Meble Bodzio

CZARNY PIĄTEK – CO TO?

Czarny Piątek to przybyła ze Stanów Zjednoczonych tradycja organizowania wyprzedaży w piątek po Święcie Dziękczynienia. Choć jego historia sięga w głąb XX wieku, od 2005 roku jego popularność rośnie niemal wykładniczo, rozlewając się na Europę i stając się po drodze największym wydarzeniem handlowym na świecie.

Wielu konsumentów z niecierpliwością wyczekuje nadejścia tej daty, aby móc skorzystać z niezliczonych okazji, jakie sklepy i marki przygotowują specjalnie na ten dzień. To doskonała okazja, żeby nabyć upragniony produkt, rozpocząć świąteczne zakupy lub po prostu skusić się na mocno przecenione towary, których nie mieliśmy nawet w planach kupić.


JAKICH OFERT NALEŻY SIĘ SPODZIEWAĆ?

Czarny Piątek cieszy się ogromną popularnością wśród konsumentów – według wewnętrznych badań Tiendeo 9 na 10 osób planuje wziąć udział w tegorocznym wydarzeniu. Stąd też wielkie sieci sklepowe, takie jak Biedronka, Pepco, Jysk, nie chcą oddać pola konkurencji i szykują własne promocje dla klientów.

Jak ciepłe bułeczki wyprzedają się zwłaszcza części garderoby i elektronika – w przypadku tych drugich z racji na wysoki próg cenowy upolować można olbrzymie zniżki na telefony komórkowe, telewizory czy roboty kuchenne.

To również świetna sposobność, żeby zaopatrzyć się na święta i ustrzelić najniższe ceny za towary, które zamierzaliśmy kupić.


PLANUJ I OSZCZĘDŹ Z OKAZJI CZARNEGO PIĄTKU

Aby skorzystać z najciekawszych ofert w momencie ich publikacji, warto odpowiednio się przygotować. Dzięki Tiendeo możesz być na bieżąco ze wszystkimi zniżkami, które sieci i firmy szykują na ten dzień, a także mieć możliwość porównania i wyszukania produktów po najniższych cenach.

Czekają na ciebie niesamowite zniżki na elektronikę, AGD, zabawki, meble i wiele więcej.

Nie przegap okazji i trzymaj rękę na pulsie w Czarny Piątek 2019!

Śledź Tiendeo

Pobierz aplikację Tiendeo