Black Friday 2022 Oferty & Promocje

NIE CZEKAJ NA BLACK FRIDAY BY ZAOSZCZĘDZIĆ!

Nie czekaj na kolejny Black Friday, ten dopiero 25 listopada 2022 roku, i już teraz skorzystaj z najlepszych promocji, jakie znajdziesz na Tiendeo.

Najlepsze oferty Tiendeo na Black Friday

Najpopularniejsze sklepy uczestniczące w Black Friday

Logo Biedronka
Logo Lidl
Logo Reserved
Logo H&M
Logo Media Expert
Logo Pepco
Logo JYSK
Logo Meble Bodzio
Logo CCC
Logo RTV EURO AGD
Logo ZARA
Logo Kaufland
Logo IKEA
Logo Lewiatan
Logo Agata Meble
Logo Empik
Logo Black Red White
Logo Żabka
Logo Netto
Logo Leroy Merlin
Logo Castorama

BLACK FRIDAY – CO TO?

Black Friday to przybyła ze Stanów Zjednoczonych tradycja organizowania wyprzedaży w piątek po Święcie Dziękczynienia. Choć jego historia sięga w głąb XX wieku, od 2005 roku jego popularność rośnie niemal wykładniczo, rozlewając się na Europę i stając się po drodze największym wydarzeniem handlowym na świecie.

Wielu konsumentów z niecierpliwością wyczekuje nadejścia tej daty, aby móc skorzystać z niezliczonych okazji, jakie sklepy i marki przygotowują specjalnie na ten dzień. To doskonała okazja, żeby nabyć upragniony produkt, rozpocząć świąteczne zakupy lub po prostu skusić się na mocno przecenione towary, których nie mieliśmy nawet w planach kupić.


KIEDY JEST BLACK FRIDAY?

W tym roku Black Friday -wypada w dniu 25 listopada. W ostatnich kilku latach normalną praktyką było rozpoczęcie oferowania rabatów i promocji mniej więcej na tydzień wcześniej, a także rozciągnięcie tego wydarzenia na następny weekend, znane jako Czarny Tydzień..


UDZIAŁ SPRZEDAWCÓW DETALICZNYCH W CZARNYM PIĄTKU 2022

Z roku na rok udział w tym wydarzeniu bierze coraz więcej detalistów i marek, oferujących niesamowite rabaty. Zarówno online, jak i offline firmy chcą zaproponować swoim klientom najlepsze oferty i promocje. Dlatego wielcy detaliści, tacy jak Tesco, Avon, JYSK, Drogerie Natura lub Super Pharm nie chcą przegapić okazji do obniżenia cen w tym dniu z korzyścią dla swoich klientów.

Co więcej, kilku sprzedawców już rozpoczęło kampanie ofert i rabatów. Już w tej chwili można znaleźć świetne oferty u niektórych detalistów, takich jak Media expert, Rossmann lub Zara i zacząć oszczędzać.


JAKICH OFERT NALEŻY SIĘ SPODZIEWAĆ?

Black Friday cieszy się ogromną popularnością wśród konsumentów – według wewnętrznych badań Tiendeo 9 na 10 osób planuje wziąć udział w tegorocznym wydarzeniu. Stąd też wielkie sieci sklepowe, takie jak RTV EURO AGD, Neopunkt lub Sferis, nie chcą oddać pola konkurencji i szykują własne promocje dla klientów.

Jak ciepłe bułeczki wyprzedają się zwłaszcza części garderoby i elektronika – w przypadku tych drugich z racji na wysoki próg cenowy upolować można olbrzymie zniżki na telefony komórkowe, telewizory czy roboty kuchenne.

To również świetna sposobność, żeby zaopatrzyć się na święta i ustrzelić najniższe ceny za towary, które zamierzaliśmy kupić.


BLACK FRIDAY W TIENDEO

W Tiendeo chcemy pomóc użytkownikom znaleźć wszystkie oferty, które pomogą im zaoszczędzić trochę pieniędzy podczas Czarnego Piątku. Z tego powodu liczba katalogów i kuponów, które publikujemy w tych terminach, jest wyraźnie zwiększona. Na przykład w Meksyku publikacja treści wzrosła o niemal 30% porównaniu z poprzednimi miesiącami podczas obchodów Buen Fin 2020, meksykańskiego odpowiednika Czarnego Piątku.

Stała aktualizacja treści, które oferujemy, pozwala użytkownikom zaufać Tiendeo i uznać naszą witrynę internetową za punkt odniesienia, gdy muszą zaplanować zakupy i sprawdzić najlepsze oferty podczas Czarnego Piątku. Wracając do Meksyku, liczba otwarć katalogów wzrosła o 200% podczas obchodów Buen Fin 2020.


PLANUJ I OSZCZĘDŹ Z OKAZJI CZARNEGO PIĄTKU

Aby skorzystać z najciekawszych ofert w momencie ich publikacji, warto odpowiednio się przygotować. Dzięki Tiendeo możesz być na bieżąco ze wszystkimi zniżkami, które sieci i firmy szykują na ten dzień, a także mieć możliwość porównania i wyszukania produktów po najniższych cenach.

Czekają na ciebie niesamowite zniżki na elektronikę, AGD, zabawki, meble i wiele więcej.

Nie przegap okazji i trzymaj rękę na pulsie w Czarny Piątek 2022!