Oferty & Promocje Black Friday 2020

NIE CZEKAJ NA BLACK FRIDAY BY ZAOSZCZĘDZIĆ!

Nie czekaj na kolejny Black Friday, ten dopiero 27 listopada 2020 roku, i już teraz skorzystaj z najlepszych promocji, jakie znajdziesz na Tiendeo.

Najlepsze oferty Tiendeo na Black Friday

Najpopularniejsze sklepy uczestniczące w Black Friday

Logo Biedronka
Logo Lidl
Logo Reserved
Logo H&M
Logo Media Expert
Logo Pepco
Logo JYSK
Logo Meble Bodzio
Logo CCC
Logo RTV EURO AGD
Logo ZARA
Logo Kaufland
Logo IKEA
Logo Lewiatan
Logo Agata Meble
Logo Empik
Logo Black Red White
Logo Tesco
Logo Żabka
Logo Netto
Logo Leroy Merlin

CZARNY PIĄTEK – CO TO?

Czarny Piątek to przybyła ze Stanów Zjednoczonych tradycja organizowania wyprzedaży w piątek po Święcie Dziękczynienia. Choć jego historia sięga w głąb XX wieku, od 2005 roku jego popularność rośnie niemal wykładniczo, rozlewając się na Europę i stając się po drodze największym wydarzeniem handlowym na świecie.

Wielu konsumentów z niecierpliwością wyczekuje nadejścia tej daty, aby móc skorzystać z niezliczonych okazji, jakie sklepy i marki przygotowują specjalnie na ten dzień. To doskonała okazja, żeby nabyć upragniony produkt, rozpocząć świąteczne zakupy lub po prostu skusić się na mocno przecenione towary, których nie mieliśmy nawet w planach kupić.


JAKICH OFERT NALEŻY SIĘ SPODZIEWAĆ?

Czarny Piątek cieszy się ogromną popularnością wśród konsumentów – według wewnętrznych badań Tiendeo 9 na 10 osób planuje wziąć udział w tegorocznym wydarzeniu. Stąd też wielkie sieci sklepowe, takie jak Biedronka, Pepco, Jysk, nie chcą oddać pola konkurencji i szykują własne promocje dla klientów.

Jak ciepłe bułeczki wyprzedają się zwłaszcza części garderoby i elektronika – w przypadku tych drugich z racji na wysoki próg cenowy upolować można olbrzymie zniżki na telefony komórkowe, telewizory czy roboty kuchenne.

To również świetna sposobność, żeby zaopatrzyć się na święta i ustrzelić najniższe ceny za towary, które zamierzaliśmy kupić.


PLANUJ I OSZCZĘDŹ Z OKAZJI CZARNEGO PIĄTKU

Aby skorzystać z najciekawszych ofert w momencie ich publikacji, warto odpowiednio się przygotować. Dzięki Tiendeo możesz być na bieżąco ze wszystkimi zniżkami, które sieci i firmy szykują na ten dzień, a także mieć możliwość porównania i wyszukania produktów po najniższych cenach.

Czekają na ciebie niesamowite zniżki na elektronikę, AGD, zabawki, meble i wiele więcej.

Nie przegap okazji i trzymaj rękę na pulsie w Czarny Piątek 2020!