Tiendeo official website
Black Friday

Black Friday 2023 Oferty & Promocje

BLACK FRIDAY 2023 TUŻ-TUŻ

Black Friday lada moment, a sklepy już szykują wyjątkowe okazje dla klientów, obiecując niesamowite oszczędności na zakupach. W tym roku zyskujący z roku na rok na popularności Black Friday odbędzie się 24 listopada. Na wyciągnięcie ręki jest wszystko, od wielkich promocji na sprzęty elektroniczne po przystępną modę i akcesoria czy niedrogie urządzenia AGD. Przygotuj się na najlepsze okazje w ten Black Friday!
Black Friday

Najpopularniejsze sklepy uczestniczące w Black Friday

  • Logo Media Expert
  • Logo Biedronka
  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo Netto
BLACK FRIDAY – CO TO?

Black Friday to przybyła ze Stanów Zjednoczonych tradycja organizowania wyprzedaży w piątek po Święcie Dziękczynienia. Choć jego historia sięga w głąb XX wieku, od 2005 roku jego popularność rośnie niemal wykładniczo, rozlewając się na Europę i stając się po drodze największym wydarzeniem handlowym na świecie.

Wielu konsumentów z niecierpliwością wyczekuje nadejścia tej daty, aby móc skorzystać z niezliczonych okazji, jakie sklepy i marki przygotowują specjalnie na ten dzień. To doskonała okazja, żeby nabyć upragniony produkt, rozpocząć świąteczne zakupy lub po prostu skusić się na mocno przecenione towary, których nie mieliśmy nawet w planach kupić.


KIEDY JEST BLACK FRIDAY?

W tym roku Black Friday -wypada w dniu 24 listopada. W ostatnich kilku latach normalną praktyką było rozpoczęcie oferowania rabatów i promocji mniej więcej na tydzień wcześniej, a także rozciągnięcie tego wydarzenia na następny weekend, znane jako Czarny Tydzień..


UDZIAŁ SPRZEDAWCÓW DETALICZNYCH W CZARNYM PIĄTKU 2023

Z roku na rok udział w tym wydarzeniu bierze coraz więcej detalistów i marek, oferujących niesamowite rabaty. Zarówno online, jak i offline firmy chcą zaproponować swoim klientom najlepsze oferty i promocje. Dlatego wielcy detaliści, tacy jak, Avon, JYSK, Drogerie Natura lub Super Pharm nie chcą przegapić okazji do obniżenia cen w tym dniu z korzyścią dla swoich klientów.

Co więcej, kilku sprzedawców już rozpoczęło kampanie ofert i rabatów. Już w tej chwili można znaleźć świetne oferty u niektórych detalistów, takich jak Media expert, Rossmann lub Zara i zacząć oszczędzać.


JAKICH OFERT NALEŻY SIĘ SPODZIEWAĆ?

Black Friday cieszy się ogromną popularnością wśród konsumentów – według wewnętrznych badań Tiendeo 9 na 10 osób planuje wziąć udział w tegorocznym wydarzeniu. Stąd też wielkie sieci sklepowe, takie jak RTV EURO AGD, Neopunkt lub Sferis, nie chcą oddać pola konkurencji i szykują własne promocje dla klientów.

Jak ciepłe bułeczki wyprzedają się zwłaszcza części garderoby i elektronika – w przypadku tych drugich z racji na wysoki próg cenowy upolować można olbrzymie zniżki na telefony komórkowe, telewizory czy roboty kuchenne.

To również świetna sposobność, żeby zaopatrzyć się na święta i ustrzelić najniższe ceny za towary, które zamierzaliśmy kupić.


BLACK FRIDAY W TIENDEO

W Tiendeo chcemy pomóc użytkownikom znaleźć wszystkie oferty, które pomogą im zaoszczędzić trochę pieniędzy podczas Czarnego Piątku. Z tego powodu liczba katalogów i kuponów, które publikujemy w tych terminach, jest wyraźnie zwiększona. Na przykład w Meksyku publikacja treści wzrosła o niemal 30% porównaniu z poprzednimi miesiącami podczas obchodów Buen Fin 2019, meksykańskiego odpowiednika Czarnego Piątku.

Stała aktualizacja treści, które oferujemy, pozwala użytkownikom zaufać Tiendeo i uznać naszą witrynę internetową za punkt odniesienia, gdy muszą zaplanować zakupy i sprawdzić najlepsze oferty podczas Czarnego Piątku. Wracając do Meksyku, liczba otwarć katalogów wzrosła o 200% podczas obchodów Buen Fin 2019.


PLANUJ I OSZCZĘDŹ Z OKAZJI CZARNEGO PIĄTKU

Aby skorzystać z najciekawszych ofert w momencie ich publikacji, warto odpowiednio się przygotować. Dzięki Tiendeo możesz być na bieżąco ze wszystkimi zniżkami, które sieci i firmy szykują na ten dzień, a także mieć możliwość porównania i wyszukania produktów po najniższych cenach.

Czekają na ciebie niesamowite zniżki na elektronikę, AGD, zabawki, meble i wiele więcej.

Nie przegap okazji i trzymaj rękę na pulsie w Czarny Piątek 2023!
Black Friday