Najlepsze promocje w Lubin

Specjalnie dla Ciebie

Top Sklepy

Nowości z Tiendeo

Otrzymuj emailem nowe katalogi
tiendeo w Lubin

Sprawdź naszą Polityka prywatności

Top kategorie

Centra handlowe w Lubin

Zobacz więcej
Lubin

Lubin leży w południowo-zachodniej Polsce, na Dolnym Śląsku. Według danych z 30 czerwca 2013 roku liczył 74 328 mieszkańców, co dawało mu 5. miejsce w województwie i  52. w kraju. Siedzibę w Lubinie ma spółka KGHM Polska Miedź, jeden z czołowych producentów miedzi i srebra na świecie.

Centrum handlowo-rozrywkowe Cuprum Arena przy ulicy Sikorskiego jest największym tego typu obiektem nie tylko w Lubinie, ale i w całym regionie. Działa w nim 130 sklepów i placówek usługowych, wśród których znajduje się wielkopowierzchniowy sklep rtv i agd, lokale gastronomiczne oraz 5-salowe kino Helios. Indomo – Galeria Pięknych Wnętrz oferuje wszystko czego potrzeba, aby gustownie urządzić dom lub mieszkanie. W sercu miasta funkcjonuje cieszące się dużą popularnością centrum handlowe Srebrna Promenada.

Charakter Lubina zawiera się w jego nazwie – według niemieckiego językoznawcy Heinricha Adamy pochodzi ona od polskiego słowa „lubić”. Lubin znaczy więc tyle co „miejscowość miłości lub ulubiona, ukochana miejscowość”.

TIENDEO INTERNATIONAL

Śledź Tiendeo
Pobierz aplikację Tiendeo
Najnowsze oferty!

Nowości z Tiendeo

Otrzymuj emailem nowe katalogi
tiendeo w Lubin

Sprawdź naszą Polityka prywatności