Vision Express - Gazetka, oferta i promocje

Vision Express i katalogi z kategorii Perfumy i kosmetyki w Twoim mieście i okolicach

Dodaj Vision Express do Ulubionych
Oferty Vision Express na ulotce Warszawa
KUPON
Dodaj Vision Express do Ulubionych
Oferty Vision Express na ulotce Warszawa
KUPON

Zobacz więcej ofert

(2)

Coś ciekawego o sklepach Vision Express

Vision Express

W ofercie salonów Vision Express znajdziemy korekcyjne okulary Vision Express i okulary przeciwsłoneczne Vision Express. Dostępne w salonach Vision Express soczewki kontaktowe to najlepsze marki, takie jak: Acuvue, iWear, Dailies czy Air Optix. Wyrażone o Vision Express opinie w Internecie są zgodne co tego, że jest to firma bardzo profesjonalnie traktująca klientów.

Obowiązujące w Vision Express promocje to jeden z największych atutów marki. Klienci mogą kupić dwie pary w cenie jednej, otrzymać podwójną gwarancję i dożywotni serwis, skorzystać z bezpłatnych konsultacji ze stylistką czy ubezpieczyć swoje oprawki Vision Express. Oferowane przez salony Vision Express ceny są bardzo konkurencyjne.

Dostępne w Vision Express badanie wzroku to coś więcej, niż zwykła wizyta u okulisty - angielskie salony Vision Express oferują cyfrową fotografię siatkówki, dzięki której dużo łatwiej zauważyć niepokojące zmiany.

Najpopularniejsze salony w Polsce to: Vision Express Warszawa (Vision Express Arkadia, Vision Express Złote Tarasy), Vision Express Kraków, Vision Express Wrocław, Vision Express Bydgoszcz, Vision Express Lublin, Vision Express Poznań, Vision Express Rzeszów i Vision Express Szczecin. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów.

Dostępny na stronie internetowej Vision Express sklep internetowy to wygodny sposób na zakupy bez wychodzenia z domu. Kupimy w nim soczewki kontaktowe i płyny do ich pielęgnacji.

Klienci bardzo chwalą obowiązujące w salonach Vision Express ceny oprawek, szczególnie tych markowych.

Na badanie wzroku Vision Express można się umówić przez sklep internetowy: wystarczy wybrać salon lub lekarza oraz dogodny termin i potwierdzić zamówienie.

Pobierz aplikację Tiendeo
Najnowsze oferty!

Nowości z Tiendeo

Otrzymuj emailem nowe katalogi
Vision Express - Twoje miasto

Sprawdź naszą Politykę prywatności