Tesco gazetka, promocje i oferta

Tesco i katalogi z kategorii Supermarkety w Twoim mieście i okolicach

Dodaj Tesco do Ulubionych
Oferty Tesco na ulotce Warszawa
KUPON
Dodaj Tesco do Ulubionych
Oferty Tesco na ulotce Warszawa
KUPON
Dodaj Tesco do Ulubionych
Oferty Tesco na ulotce Warszawa
KUPON
Dodaj Tesco do Ulubionych
Oferty Tesco na ulotce Warszawa
KUPON

Zobacz więcej ofert

(3)

Coś ciekawego o sklepach Tesco

Co ciekawego w Tesco?

Według wielu specjalistów śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia i powinno być obfite i bogate w składniki odżywcze. Na przeszkodzie stoją jednak tradycyjne nawyki żywieniowe – w niektórych krajach śniadanie sprowadza się do drobnej, słodkiej przekąski.

Na stronie projektu „Eat Happy” znajdziemy kilka pomysłów na pożywne śniadanie. Jednym z nich jest owocowe musli i tosty z bananami. Można też spróbować szkockich naleśników, które są zdrowszym odpowiednikiem ich amerykańskich kuzynów. Dla wyjątkowych łasuchów, którym powyższe nie wystarczą, przygotowano przepis na owsiankę i płatki śniadaniowe.

Żeby zachęcić dzieci do zdrowszego odżywania się, projekt „Eat Happy” przygotował specjalne pamiętniki, które można wydrukować i zapisywać w nich, co się jadło na śniadanie każdego dnia. Na stronie dostępne są także certyfikaty i naklejki motywujące do trzymania się nowych nawyków.

Tesco: powstało w 1919 roku w Wielkiej Brytanii. Marka posiada ponad 2000 sklepów w 12 krajach Azji i Europy. Obecnie zatrudnia ponad pół miliona osób.

Dziś Tesco prowadzi w Polsce 400 sklepów i zatrudnia 30 tysięcy osób. Oferta Tesco obejmuje produkty od ponad 1500 polskich dostawców. Promocje Tesco, informacje dotyczące sprzedaży i godziny otwarcia Tesco zawierają wydawane regularnie gazetka Tesco i katalog Tesco.

Tesco prowadzi działalność w 14 krajach na świecie i zatrudnia 492 tysiące osób. Strategicznym obszarem działalności sklepu jest Wielka Brytania gdzie sklep Tesco znaleźć można niemal na każdym rogu ulicy.

Sklep internetowy E Tesco oferuje klientom możliwość zrobienia wygodnych i bezpiecznych zakupów online. Szybka dostawa i dobra polityka zwrotów sprawiają, że klienci chętnie korzystają z tej metody robienia zakupów.

Ulotka Tesco zawiera informacje o nowościach, promocjach i wyjątkowych okazjach.

W sklepach Tesco nabyć można odzież wiodącej międzynarodowej marki Tesco F&F, oferującej modowe rozwiązania w przystępnych cenach.

Co ciekawe, dużą popularnością wśród klientów cieszą się dostępne w Tesco zabawki dla dzieci, a także znajdujące się w większości marketów Tesco rowery.

Pobierz aplikację Tiendeo
Najnowsze oferty!

Nowości z Tiendeo

Otrzymuj emailem nowe katalogi
Tesco w Twoje miasto

Sprawdź naszą Polityka prywatności