Jysk gazetka, katalog i oferta

Jysk i katalogi z kategorii Dom i meble w Twoim mieście i okolicach

Dodaj Jysk do Ulubionych
Oferty Jysk na ulotce Warszawa
KUPON
Dodaj Jysk do Ulubionych
Oferty Jysk na ulotce Warszawa
KUPON
Dodaj Jysk do Ulubionych
Oferty Jysk na ulotce Warszawa
KUPON

Zobacz więcej ofert

(2)

Coś ciekawego o sklepach Jysk

Co ciekawego w Jysk?

Według poradnika Jysk najzdrowiej spać na plecach. Poszczególne części ciała jak głowa, szyja i kręgosłup pozostają wtedy w neutralnej pozycji, a swobodny dopływ powietrza ułatwia oddychanie i przeciwdziała zmarszczkom. Dla osób spiących na plecach najlepsza jest poduszka wypełniona pierzem lub puchem. 
Drugą relatywnie zdrową pozycja podczas snu jest jednocześnie ta najbardziej powszechna – według ekspertów Jysk - czyli spanie na boku. W tym wypadku optymalną poduszką jest poduszka wypełniona naturalnym lateksem. 

Spanie na brzuchu jest niezdrowe: powoduje nieprawidłowe napięcie mięśni i stawów, ucisk na żołądek i ogólnie utrudnia oddychanie i prawidłowy odpoczynek podczas snu.

Przy wyborze poduszki należy kierować się kilkoma prostymi zasadami. Ważne jest, żeby utrzymywała głowę w neutralnej pozycji, czyli w takiej gdzie szyja będzie naturalnym przedłużeniem kręgosłupa. Według Jysk na bóle szyi najlepsze są poduszki z wypełnieniem piankowym lub lateksowym.

Jeśli ból szyi nie przechodzi mimo, że zadbaliśmy o prawidłową poduszkę warto zastanowić się nad innymi jego przyczynami. Kręgosłup szyjny może nam doskwierać z różnych powodów: złej pozycji przy biurku, niewygodnego łóżka czy wady postawy.

Jysk: marka powstała w 1979 roku w Danii. Obecnie firma posiada ponad 2200 sklepów w 37 krajach i zatrudnia ok. 18,500 osób.

Najpopularniejsze markety w kraju to: Jysk Warszawa, Jysk Kraków, Jysk Lublin, Jysk Bydgoszcz, Jysk Szczecin, Jysk Poznań i Jysk Olsztyn. Ich godziny otwarcia są dogodne dla klientów. Obowiązujące w marketach Jysk promocje sprawiają, że klienci chętnie robią w nich zakupy.

Ciekawostką jest geneza nazwy sklepu. Słowo Jysk w języku duńskim oznacza Jutlandię, region na Półwyspie Jutlandzkim oraz jego mieszkańców. Sklep Jysk jest zatem połączeniem skromności, dokładności i uczciwości - wartości, które Lars Larsen chciałby skojarzyć z marką.

Klienci sklepu bardzo wysoko oceniają znajdujące się w ofercie Jysk komody - chwalą przystępne ceny i funkcjonalne rozwiązania.

Warto też wspomnieć o sklepach: Jysk Białystok, Jysk Katowice i Jysk Gdańsk. Na klientów czeka fachowa obsługa, która chętnie pomoże w dokonaniu wyboru.

Dział Jysk Meble Ogrodowe zawiera szeroki wybór stołów, krzeseł, leżaków, parasoli i innych mebli oraz gadżetów przydatnych w przydomowym ogrodzie.

Gazetka Jysk i aktualna oferta sklepu dostępne są na Tiendeo.pl. Dzięki temu w każdej chwili możesz oglądać meble Jysk, wszystkie inne akcesoria do domu dostępne w sklepie oraz najświeższe promocje z katalogu.

Pobierz aplikację Tiendeo
Najnowsze oferty!

Nowości z Tiendeo

Otrzymuj emailem nowe katalogi
Jysk w Twoje miasto

Sprawdź naszą Polityka prywatności